Příprava: Baník nestačil na divizní Bohumín, prohrál 4:0

V sobotu sehrálo A mužstvo Baníku třetí a předposlední přípravné utkání před novou sezónou, kdy se v rámci letní přípravy představilo na hřišti divizního týmů, a to na půdě mužstva FK Bospor Bohumín. Domácí tým na výborně připraveném hřišti ve FA Pavla Srníčka za parkem u zimního stadionu potvrdil svoji kvalitu a zvítězil 4:0, když poločasový stav byl 1:0.

FK Bospor Bohumín – FK Baník Albrechtice 4:0 (2:0)

Třetí přípravné utkání sehrál tedy Baník v Bohumíně s divizním týmem Bospor. Pro Baník to byl papírově nejsilnější možný soupeř v přípravě, a to se potvrdilo i na hřišti. Bohumínští po většinu utkání měli míč na svých kopačkách. Svoji převahu domácí zúročili vždy dvěma brankami v obou poločasech, a tak v utkání zvítězili výsledkem 4:0. Baník měl také pár příležitosti a ukázal i pěkné fotbalové akce, ale domácí byli lepším týmem, potvrdili svoji kvalitu a zvítězili zaslouženě 4:0.

Poslední přípravný zápas čeká na fotbalisty Baníku již ve středu 7. srpna, kdy se na domácím hřišti utkají od 17.00 hodin s rezervním týmem FK Fotbal Třinec