Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Předpřípravka má za sebou rozlučku se sezónou

Předpřípravka má za sebou rozlučku se sezónou

Předpřípravka Baníku v pondělí 17. června se rozloučila se sezónou přátelským utkáním proti Jestřábům z Dolní Datyně. Kluci si užili poslední společný zápas kombinovaný s tréninkem. I když naši mladí fotbalisté poslední zápas odehráli proti o rok starším klukům, tak to naším prckům vůbec nevadilo a do posledního zápasu před prázdninami dali vše, co se v nich doposud skrývalo.

Trenér Ondřej Kulhánek:
„Jsem rád za tuto sezónu, s trenéry jsme si ji naplno užili. Na klucích jde vidět, že fotbal opravdu milují. Za rok tvrdé práce jde vidět velký pokrok.
Děkuji všem rodičům a hráčům za uplynulý rok plný radosti a zábavy.“