Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká poslední domácí utkání v této sezóně, když se střetnou s týmem Libhoště. Starší žáky čeká poslední utkání této sezóny, a to na hřišti v Dětmarovicích s domácím týmem. Starší přípravku čeká také poslední utkání, když se představí na hřišti Českého Těšína. Mladší přípravku čeká po skončené turnajové okresní soutěže přátelské utkání ve středu doma s týmem Dolní Datyně a poté v neděli turnaj v Nošovicích. Předpřípravku čeká v sobotu mezinárodní turnaj v Polsku a v neděli triangl na hřišti MFK Havířov. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 9. června 17:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Muži A) – FC Libhošť

Neděle 9. června 9:30 (Dětmarovice): SK Dětmarovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Čtvrtek 6. června 17:00 (Český Těšín): FK Český Těšín – Baník Albrechtice (Starší přípravka)

Středa 5. června 16:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) – TJ Havířov-Dolní Datyně