Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká další důležité utkání, a to na domácím hřišti proti mužstvu Staré Město u Frýdku-Místku. Starší žáci hrají v sobotu v derby u sousední Stonavy. Starší přípravku čeká mistrovské utkání v Těrlicku. Mladší přípravku čeká v pondělí další kolo okresní soutěže, a to tentokrát v Dětmarovicích. Ve středu se koná první trénink nejmenších – školičky. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 26. května 17:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Muži A) – FK Staré Město

Sobota 25. května 9:30 (Stonava): SK Stonava – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Čtvrtek 23. května 17:00 (Těrlicko): FK Těrlicko – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)

Pondělí 27. května 17:00 (Dětmarovice): Okresní soutěž SK Dětmarovice (Mladší přípravka)