Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Starší žáci v úvodním utkání jarní části prohráli na hřišti Gascontrolu Havířov výsledkem 2:0. Starší přípravka ve čtvrtek vstoupila do jarní části vítězstvím 10:4 nad týmem MSK Orlová. Více uvnitř článků.

FK Gascontrol Havířov – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 2:0 (0:0)

V nedělním dopoledni sehráli své druhé mistrovské utkání starší žáci na hřišti Gascontrolu Havířov. Po bezbrankovém prvním poločase nakonec naši kluci prohráli 2:0, když branky padaly v poslední čtvrtině zápasu.

„Utkání rozhodla větší chuť domácího týmu a hlavně lepší pohyb po hřišti. Naši kluci hráli dobře vždy v prvních částech poločasů, kde si vytvořili dostatek šancí na to zápas rozhodnout. Hlavně v prvních minutách druhé půle kluci spálili čtyři velké šance a tam se zápas zlomil. Po první obdržené brance to už byla křeč a kluci zápas doslova dochodili, což mě moc mrzí,“ ohodnotil utkání trenér našich žáků Lukáš Hawlasek.

„Ještě bych se chtěl poklonit trenérům domácího týmu, kteří po nesmyslně nařízené penaltě za stavu 0:0, nechali kluky kopnout penaltu úmyslně vedle. Tohle jsem ještě na okresní úrovni nezažil a zřejmě již asi ani bohužel nezažiju, klobouk dolů,“ ocenil gesto fair play náš trenér mladých fotbalistů Baníku.

Branky: 50. Blaho Jakub, 55. Kratochvíla Rostislav, Rozhodčí: Vejtruba Bedřich, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Gruszkowski Jakub – Daňhel Matyáš, Grabowská Denisa, Mihalco Ondřej, Sojka Vojtěch, Hegedüs Matěj, Porembski Jan, Štirba Sławomir, Himlar Jiří, Kopel Ondřej, Porembski Jan, Rybár Andrzej, Recman Václav

.

FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – MSK Orlová 10:4 (8:1)