Co se událo v Albrechtických týmech mládeže za poslední dny?

Přinášíme Vám informace ohledně našich mládežnických týmů. Podívejte se, co se událo u Albrechtických týmů mládeže za poslední dny.

24. března– Víc než přátelská atmosféra panovala během nedělního dopoledne na našem mládežnickém hřišti. Kluci ze starší přípravky si zahráli na přírodní trávě proti týmu FK Nový Jičín, s kterým už absolvovali pár společných turnajů, kde se spojili v jeden tým. Je moc fajn, že ani několikakilometrová vzdálenost není překážkou v tom, aby si dva kluby dokázali vyhovět a vzájemně pomoci. Máme stejný cíl – výchova mladých talentů.

24. března – Naši nejmenší caparti z předpřípravky se dnes zúčastnili přátelského trianglu na půdě týmu FC Baník Ostrava. Kluci si pomaličku zvykají hrát na větším hřišti a také zjišťují jaké to je dát gól opravdovému brankáři. Turnaje, ve kterém nebyly na prvním místě výsledky, ale hlavně individuální dovednosti těch nejmenších se opravdu vydařil. Děkujeme za pozvání.