Prohra z gólu v nastavení, FC Libhošť – Baník Albrechtice 3:2

Baníkovci mají za sebou poslední podzimní mistrovské utkání na půdě soupeře, konkrétně na hřišti týmů – FC Libhošť. Toto utkání Baníkovci nezačali vůbec dobře a již ve 4. minutě prohrávali 1:0. Svěřencům Radka Nešpora se však v 8. minutě brankou Jakuba Kociolka povedlo vyrovnat a ještě v první půli ve 25. minutě zásluhou Petra Kubieny skóre otočit a poločasový stav tak byl 1:2 pro Baník. Baníku se ale opět nepovedl úvod druhého dějství a ve 48. minutě domácí srovnali. Už to vypadalo, že si Baník odveze domů bod za remízu, ale zápas nakonec vyhráli domácí brankou v 90. minutě. Baník tak prohrál v Libhošti 3:2. Baníkovci nepromění velké šance, které by rozhodly o osudu utkání a naopak branky obdrží po velkých individuálních chybách.

FC Libhošť – FK Baník Albrechtice 3:2 (1:2)

Branky: 4. a 90. Smolarčík Jan, 48. Pojezdala Pavel – 8. Kociolek Jakub, 25. Kubiena Petr, ŽK: 83. Melčák Zbyněk – 89. a 90. Kulhánek Martin, ČK: 90. Kulhánek Martin, Rozhodčí: Vojkovský Michael – Chýlek Martin, Šimík Martin, Počet diváků: 40

FC Libhošť: Dubec – Eckelsberger, Melčák, Velart, Symerský – Čapka Jar., Hanzelka (59. Šimíček A.), Pojezdala, Vavřík – Burget, Smolarčík. Trenér: Krajčí Miroslav

Baník Albrechtice: Laurenčík – Čoček, Dorozlo, Kulhánek, Vagner – Pařík (73. Pasz), Kvapil, Kociolek Jakub, Kubiena – Klus (66. Hovůrka), Chumchal. Trenér: Nešpor Radek