Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká na domácí půdě poslední podzimní utkání, kdy se na vedlejším hřišti střetne s týmem TJ Dobratice. Starší žáci odehrají odložené utkání v Dětmarovicích v neděli a tím zakončí podzimní část. Starší přípravka již podzimní část skončila a má tento týden volno. Mladší přípravku čeká v úterý přípravné utkání v Karviné a předpřípravku čeká turnaj partnerských klubů v Ostravě – Porubě. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 3. listopadu 14:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Muži A) – TJ Dobratice

Neděle 4. listopadu 9:00 (Dětmarovice): SK Dětmarovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Úterý 6. listopadu 16:30 (Městský stadion Karviná): MFK Karviná – FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka)

Sobota 3. listopadu 9:00 (Hala Fare Ostrava – Poruba): Turnaj partnerských klubů FC Baník Ostrava (Předpřípravka)