Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká poslední podzimní utkání na hřišti soupeře, a to na hřišti Libhoště. Starší žáky čeká poslední podzimní utkání, které sehrají na hřišti Dětmarovic. Starší přípravka čeká také poslední mistrovské utkání v podzimní části, a to ve čtvrtek na hřišti Horních Bludovic. Starší přípravku poté čeká ještě v sobotu domácí triangl a předpřípravku čeká v sobotu turnaj pod názvem Festival Fotbalu v Ostravě. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 28. října 14:00 (Libhošť): FC Libhošť – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 28. října 9:00 (Dětmarovice): SK Dětmarovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Čtvrtek 25. října 16:00 (Horní Bludovice): FC Horní Bludovice – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)

Sobota 27. října 9:30 (Stadion FK Baník): Triangl FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka)