Sobotní dopoledne 30. září proběhlo v duchu fotbalovém v areálu TJ Slovan Ostrava, kde proběhl turnaj trenérů partnerských klubů FC Baník Ostrava. Mezi, které patří i náš klub. Na hřišti se představilo celkem pět týmů. Naši trenéři ukázali, že si s míčem rozumí na výbornou a celý turnaj ovládli. Navíc se prezentovali opravdu krásným fotbalem.

Následné příjemné posezení v místní hospůdce a malé obcerstvení ukončilo toto skvělé fotbalové setkání.

Nejlepším týmem se po zásluze tak stal náš tým trenérů FK Baník Albrechtice. Gratulujem!

One thought on “Trenéři Albrechtické mládeže se zúčastnili turnaje, který pořádal FC Baník Ostrava