Ztráta výhry v samotném závěru, Dobrá – Baník Albrechtice 1:1

V 9. kole 1. A třídy skupiny B se Baník v sobotním odpoledni představil na půdě týmů TJ Sokol Dobrá. Baník poprvé vedl nový trenér Radek Nešpor. První poločas, ve kterém byl lepším týmem Baník, skončil bezbrankovým výsledkem. Ve druhém poločase byl odměněn Baník za svoji aktivitu úvodní brankou, kterou vstřelil v 75. minutě Jakub Kociolek a nasměroval svůj tým ke třem bodlům. Když už to vypadalo, že Baník si odveze domů tři body, udeřilo na druhé straně, když se z ojedinělé šance prosadil v nastaveném čase domácí Vojtěch Figura a uzavřel skóre utkání na 1:1. Baník jsi tak místo tři bodů veze jeden bod. Baník tak poprvé bodoval na hřišti v Dobré a nový trenér začal na lavičce Baníku remízou.

TJ Sokol Dobrá – FK Baník Albrechtice 1:1 (0:0)

Branky: 90. Figura Vojtěch – 75. Kociolek Jakub, ŽK: 4. Filipčík Jan, 52. Šmahaj Dušan – 65. Čoček Ondřej, 68. Chumchal Antonín, 73. Antonín Bruno, 87. Klus Jindřich, Rozhodčí: Brabec Roman – Takáč Tibor, Hykl Dominik, Počet diváků: 100

TJ Sokol Dobrá: Pešák – Filipčík, Figura, Gryžboň O. (83. Georgiovský), Šmahaj D. – Bařina (80. Klimunda), Foukal, Palarčík (61. Platoš), Ursíni – Alexa, Javorek. Trenér: Baran Pavel

Baník Albrechtice: Mato – Čoček, Dorozlo, Kulhánek, Vagner – Kvapil (73. Pařík), Kociolek Jakub, Klus, Žyla D. (24. Pasz) – Chumchal, Antonín. Trenér: Nešpor Radek