Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká opět domácí utkání, když se tentokrát střetne s Hrabovou. Starší žáci se také představí doma, a to proti Doubravě. Starší přípravka se ve čtvrtek střetne doma s Těrlickem. Mladší přípravku čeká v pondělí čtvrté kolo v rámci Okresní soutěže na hřišti týmů TJ Internacionál Petrovice. Předpřípravka čeká sobotní domácí triangl. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 23. září 16:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Muži A)  – TJ Sokol Hrabová

Neděle 23. září 14:00 (Stadion FK Baník):  FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – Baník OKD Doubrava

Čtvrtek 20. září 16:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – FK Těrlicko

Pondělí 24. září 16:00 (Petrovice u Karviné): Okresní soutěž 4. kolo (Mladší přípravka)