Poprvé za tři body! Baník porazil Jistebník 2:1!

Je to tam! Po pěti kolech 1. A třídy skupiny B, ve kterých se Baníkovci tří bodů nedočkali, to konečně vyšlo. V utkání 6. kola se Baník utkal doma s Jistebníkem. Z tohoto utkání, do kterého šli již bez trenéra Jaroslava Goje, který po utkání s Bystřicí skončil, vytěžili Baníkovci tři body za vítězství 2:1. Za Baník se nejdříve prosadil v 56. minutě Antonín Chumchal a poté na vyrovnávací branku hostů odpověděl v 68. minutě Jakub Kociolek. Baník jsi tak konečně připsal tři body za vítězství 2:1.

FK Baník Albrechtice – TJ ISMM Jistebník 2:1 (0:0)

Branky: 56. Chumchal Antonín, 68. Kociolek Jakub – 67. Sklenička Radim, ŽK: 34. Kulhánek Martin, 78. Kubiena Petr, 84. Hogh Rostislav – 6. Sklenička Radim, 36. Lebica Miroslav, 43. Štandl Jakub, 85. Miklas Erik, Rozhodčí: Tomšík Zbyněk – Žáček Marek, Hykl Dominik, Počet diváků: 100

Baník Albrechtice: Mato – Žyla D., Wojciechowski, Wojtyna, Dorozlo – Kubiena, Kociolek Jakub (75. Hogh), Kulhánek, Izaiáš (80. Pařík) – Klus (56. Pasz), Chumchal (90. Hovůrka). Trenér: Wojtyna Tomáš

TJ ISMM Jistebnik: Krayzel – Vykydal (73. Štandl P.), Lebica, Vavroš, Štandl J. – Andrys, Miklas, Tyleček, Pietras – Ogon, Sklenička. Trenér: Müller Ivo