Baník měl v derby blízko k vítězství, nakonec ze Stonavy veze bod za remízu 2:2

Nejočekavanější zápas, a to velké derby se Stonavou nerozehráli Baníkovci moc dobře, dokázali si vypracovat několik šancí, ale do vedení šli domácí, kdy se trefil domácí kanonýr Josef Zoller již v 8. minutě. Ve 14. minutě domácí vedli díky trefě Jakuba Kaňi již 2:0 a s Baníkem to moc dobře nevypadalo. Jenže Baník to nepoložilo a ve 23. minutě se trefil přesně Jakub Lojek a uzavřel skóre první půle. Ve druhém poločase byl Baník jasně lepším týmem a v 73. minutě dokázal zásluhou hrajícího trenéra Jaroslava Goje vyrovnat. Baník dokonce vstřelil i třetí regulérní gól, ale ten mu pro údajný ofsajd, který viděl jen sám asistent rozhodčího, nebyl uznán. Nutno dodat, že i přes nepříznivé skóre 2:0 ve prospěch domácích, je bod za remízu 2:2 z hřiště soupeře zasloužený. Baník si tak z velkého derby veze zasloužený jeden bod za výsledek 2:2.

SK Stonava – Baník Albrechtice 2:2 (2:1)

Nejočekavanější zápas, a to velké derby se Stonavou nerozehráli Baníkovci moc dobře, dokázali si vypracovat několik šancí, ale do vedení šli domácí, kdy se trefil domácí kanonýr Josef Zoller, jenž již v 8. minutě zužitkoval dorážkou pod horní tyč rohový kop. Vedení domácích navýšil ve 14. minutě Jakub Káňa, který dorazil odražený míč od tyčky do prázdné branky, a s Baníkem to moc dobře nevypadalo. Jenže Baník to nepoložilo a ve 23. minutě po přihrávce Antonína Chumchala se trefil přesně Jakub Lojek a uzavřel skóre první půle. Střelec první branky Baníku však nemohl po surovém faulu domácího Petra Dittricha, který měl být za tento zákrok evidentně vyloučen pokračovat, a tak do druhého poločasu místo něj nastoupil hrající trenér Jaroslav Goj.

Ve druhém poločase Baník začal domácí hráče přehrávat a bylo jen otázkou času, kdy skóre vyrovná, a stalo se v 73. minutě, kdy chybu domácího brankáře svým důrazem zužitkoval střídající trenér Jaroslav Goj a skóre utkání vyrovnal. Baník stále byl jasně lepším týmem než domácí, kteří měli jedinou velkou šanci, se kterou si skvělým zákrokem poradil brankář Stach. Baník se hnal za vítězstvím a vedoucím třetím gólem, který nakonec vstřelil hlavou Jaroslav Goj, ale gól mu pro údajný ofsajd který viděl jen sám asistent rozhodčího David Lalík a regulérní gól Baníku neuznal. Nutno dodat, že i přes nepříznivé skóre 2:0 ve prospěch domácích, je bod za remízu 2:2 z hřiště soupeře zasloužený. Baník si tak z velkého derby veze zasloužený jeden bod za výsledek 2:2.

Branky: 8. Zoller Josef, 14. Káňa Jakub – 23. Lojek Jakub, 73. Goj Jaroslav, ŽK: 37. Dittrich Petr, 51. Zielonka Petr, 79. Kloda Patrik, Rozhodčí: Viščor Michael – Lalík David, Glomb Vojtěch, Počet diváků: 100

SK Stonava: Gaszczyk – Mančař, Graňák, Zielonka, Kloda (82. Sochora) – Škuláň, Káňa (77. Mičík), Dittrich, Němec – Malúš, Zoller. Trenér: Sochora Karel

Baník Albrechtice: Stach – Pařík, Věčorek, Hovůrka, Vagner – Žyla D., Kociolek Jakub, Dorozlo, Edr – Chumchal, Lojek (46. Goj). Trenér: Goj Jaroslav