Reprezentace našeho klubu na meziokresním turnaji U11

Naši tři mládežníci Štěpán Ličák, Pavel Rosický a Mikuláš Červenka dnes reprezentovali náš klub na meziokresním turnaji kategorie U11, který se konal ve středu 3. června v našem areálu. A nakonec si kluci z našeho okresu odnesli medaile za konečně 3. místo. Klukům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho fotbalového klubu!