Dnes, v úterý 2. června, odehrála naše nejmenší kategorie přátelské utkání v Dolních Datyních. Toto vzájemné střetnutí zhodnotil svými slovy také trenér Radim Smiga.
Trenér Radím Smiga: „Dnes jsme odehráli přátelské utkání v Dolních Datyních. Kluci, ale i holky, si utkání moc užili. Nikdo neřešil, jaký je výsledek. Oslavovala se každá vstřelená branka, povedená přihrávka či provedená klička. Přesně tak, jak to má u školičky fungovat. Děkujeme kamarádům z Datyň za fair play hru. Už teď se těšíme na další zápasy, ať už s nimi, nebo s jinými soupeři.“