Zimní příprava: V sobotu v Horní Suché proti Lokomotivě Petrovicím

Svěřenci Milana Procházky se pilně připravují na start odvetné jarní části 1.A třídy skupiny B a v sobotu je čeká další přípravné utkání v zimní přípravě. V sobotu 2. března se na umělé trávě v Horní Suché střetnou se svým soupeřem v soutěží TS Lokomotiva Petrovice. Utkání má výkop v 10 hodin.

V sobotu na umělé trávě Horní Suché čeká Baníkovce pátý přípravný duel v zimní přípravě. Albrechtičtí se na úvod přípravy v sobotu 27. ledna na umělé trávě v Orlové střetli s týmem hrající Krajský přebor – TJ Dolní Datyně. V prvním utkání v přípravě prohrál náš Baník výsledkem 1:5. Ve druhém utkání v rámci zimní přípravy 3. února čekal Baník soupeř z kategorie nejtěžších, a to třetí tým Moravskoslezského krajského přeboru, a to domácí pořadatel zimního turnaje – FK Slavia Orlová, se kterým Baníkovci prohráli výsledkem 0:5. Ve třetím utkání v sobotu 10. února se utkal Baník s týmem FK Darkovičky, hrající 1.A třídu skupiny A. V tomto souboji dvou mužstev 1.A třídy zvítězil Baník výsledkem 5:4. O víkendu 17. února z důvodu nemoci měli Baníkovci zápas s dorostem 1.FC Poruba odložený, a jelikož se nedokázal najít náhradní termín, tak byl kontumován ve prospěch dorostenců Poruby výsledkem 0:3. Ve čtvrtém a zároveň posledním utkání v zimní turnaji v Orlové se utkal Baník proti polskému LKS Victoria Haźlach, se kterým prohrál výsledkem 2.4. V pátém přípravném utkání se Baník utká se soupeřem ve své soutěží TS Lokomotiva Petrovice.

Pojďme k soupeři. Pro tým TS Lokomotiva Petrovice půjde o čtrvtý přípravný duel v zimní přípravě. V prvním přípravném utkání v zimní přípravě se Lokomotiva utkala s týmem TJ Slavia Pišť, se kterým vyhrála výsledkem 5:3. Ve druhém utkání tým TS Lokomotiva Petrovice v zimní přípravě porazil FK Baník Orlová 1927 výsledkem 3:2 a v posledním dosavadním utkání v rámci zimní příprava Petrovická lokomotiva porazila polský tým LKS Błyskawica Kończyce Wielkie výsledkem 6:2.

Oba týmy se na poslední střetly v podzimní části, kdy v Albrechticích 3. září byl úspěšnějším týmem byl náš Baník výsledkem 2:1. Co se týče umístění v aktuálně probíhající sezoně, tak Baníkovci po podzimní části 1. A třídy skupiny B okupují čtvrtou příčku se ziskem čtyřiadvaceti body. Soupeř TS Lokomotiva Petrovice se po podzimní části nachází v 1. A třídě skupiny B na předposlední třinácté příčce se šesti body.

Přípravné utkání v rámci zimní přípravy TS Lokomotiva Petrovice – FK Baník Albrechtice startuje v sobotu 2. března od 10:00 hodin na umělé trávě v Horní Suché. Přijeďte naše hráče podpořit a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na jarní část!