První zápas přípravy dorostenců! V sobotu se představí dorost na hřišti Hlubiny

Po necelém měsíci, kdy se připravovali dorostenci v domácích podmínkách na umělé trávě převážně kondičně, vyběhnou svěřenci trenérského dua Martin Míček a Marek Chmiel konečně také k zápasu. V sobotu odpoledne se představí na umělé trávě v Ostravě – Hlubina proti domácímu týmů TJ Unie Hlubina U17. Výkop je naplánován na 16:30 hodin.

Pro oba týmy půjde o první přípravné utkání v právě probíhající zimní přípravě a půjde i o první vzájemné utkání mezi sebou. Náš dorost po podzimní části se nachází ve své soutěži Okresního přeboru na druhém místě se ziskem dvaadvaceti body. Tým TJ Unie Hlubina U17 nastupuje v Krajském přeboru mladších dorostenců, kde v probíhající aktuální sezóně okupuje po podzimní části desáté místo se ziskem čtrnácti bodů.

Přípravné utkání TJ Unie Hlubina U17 – FK Baník Albrechtice začne v areálu TJ Unie Hlubina v Ostravě na umělé trávě v sobotu 27. ledna v 16:30 hodin. Přijeďte podpořit naše dorostence!