Starší žáci zahájili zimní přípravu

Straší žáci včera v sobotu 6. ledna zahájili zimní přípravu přípravným utkáním na domácí umělé trávě s týmem TJ Internacionál Petrovice. Starší žáky čeká těžká dřina v zimě, aby se připravili na jarní odvetné těžké boje v Krajském přeboru.

V sobotu se na začátek přípravy hrál zajímavý zápas, kdy se z vítězství radoval tým Petrovic výsledkem 1:5. Že šlo o zajímavý zápas, potvrdil i svými slovy trenér starších žáků Baníku Miroslav Culinka. „Zápas byl zajímavý, Petrovice byly nebezpečnější především na začátku obou poločasů, ale celkově asi během celého zápasu. Několikrát jsme byli pozdě v soubojích, a to nás stálo laciné branky. Kluci si vytvořili šance na zakončení, několikrát, ale netrefili bránu ani z brejkových situaci. Petrovicím asi z osmi střel na branku padlo téměř vše. Utkání skončilo 1:5. Jsme hlavně rádi, že jsme se sešli v nějakém počtu a mohli jsme si zahrát. V programu přípravy máme turnaje OFS Karviná, přípravné utkání se Stonavou, Českým Těšínem, dále halový turnaj Bospor Cup v Bohumíně. V jednání je utkání s Orlovou a určitě oslovíme ještě někoho z okolí,“ uzavřel hodnocení prvního utkání na začátek zimní přípravy trenér starších žáků Miroslav Culinka.