Zimní příprava začne 8. ledna a přinese porci sedmi zápasů

Albrechtičtí fotbalisté se již před několika týdny rozešli na dovolenou. Do kabiny se vrátí až v pondělí 8. ledna, kdy jim začne příprava na jarní část sezóny v 1. A třídě skupiny B. My už nyní přinášíme plán jejich zimní přípravy.

Svěřenci Milana Procházky zahájí, jak již bylo zmíněno dlouhou zimní přípravu v pondělí 8. ledna. Už nyní je jasné, že se zúčastní zimního turnaje v Orlové, kde je čeká hned pět přípravných duelů a poté dva přípravné duely mimo zimní turnaj.

Nepopulární zimní období bude dost dlouhé. Kromě fyzické přípravy se pochopitelně bude ladit forma na jarní odvety v 1.A třídě skupiny B. K tomu budou sloužit přípravné duely. Jaký bude albrechtický program před prvním mistrovským utkáním jarní části vypadat? Po třech týdnech zimní přípravy přijde na řadu první přípravné utkání, a to v sobotu 27. ledna v rámci zimního turnaje v Orlové proti Dolní Datyni. Poté přijde souboj v sobotu 3. února s domácí Orlovou.

Následně se opět v rámci zimního turnaje v Orlové v sobotu 9. února střetne A tým s týmem FK Darkovičky. Poté přijde v sobotu 17. února na řadu souboj s dorostem Poruby a v sobotu 24. února uzavře zimní turnaj v Orlové A tým Baníku s polským týmem LKS Victoria Haźlach.

Další přípravné utkání čeká Baník na umělé trávě v Horní Suché se soupeřem TS Lokomotiva Petrovice.. O víkendu 9. – 10. března budou mít Baníkovci volno a za týden, a to přesně 16. března je na řadě již generálka před startem jarní části, kdy se Albrechtičtí střetnou na domácí půdě s tradičním soupeřem v přípravě – FK Slovan Záblatí.

Po generálce již mají Baníkovci na programu první mistrovské utkání v jarní části.

Přehled zimní přípravy:

Pondělí 8.1. Začátek zimní přípravy

Sobota 27.1. TJ Havířov-Dolní Datyně – Baník Albrechtice (11:00, UT Orlová)

Sobota 3.2. FK Slavia Orlová – Baník Albrechtice (9:00, UT Orlová)

Sobota 10.2. FK Darkovičky – Baník Albrechtice (9:00, UT Orlová)

Sobota 17.2. 1.FC Poruba dorost – Baník Albrechtice (13:00, UT Orlová)

Sobota 24.2. LKS Victoria Haźlach – Baník Albrechtice (13:00, UT Orlová)

Sobota 2.3. TS Lokomotiva Petrovice – Baník Albrechtice (14:00, UT Horní Suchá)

Sobota 16.3. Baník Albrechtice – FK Slovan Záblatí (10:30, Albrechtice)

Pozn. Dny a časy zápasů se mohou změnit. O všech případných změnách budeme samozřejmě ihned informovat.