Béčko starších žáků na závěr podzimní části získalo bod

V sobotu 11. listopadu sehrálo poslední podzimní utkání a poslední na domácí půdě B mužstvo starších žáků, a to proti mužstvu FK Gascontrol Havířov. Z toho utkání B tým starších žáků bere jeden bod za remízu výsledkem 2:2, když poločasový stav byl 0:2.

FK Baník Albrechtice „B“ (Starší žáci) – FK Gascontrol Havířov 2:2 (0:2)

Branky Baníku: Zahatlan Adam, Řuchovský Petr

Sestava Baníku: Góralík Štěpán – Culinka Ondřej, Stachura Lukáš, Valošek Oliver, Zuczek Petr, Křižan Matěj, Poledník Samuel, Zahatlan Adam, Řuchovský Petr, Lanča Jonáš, Brachaczek Tomáš. Trenéři: Míček Martin a Chmiel Marek

Hodnocení trenérů: „Utekl nám začátek utkání. Než jsme se stačili rozkoukat, prohrávali jsme zbytečně dva nula. Naštěstí jsme se z toho postupně oklepali a byli si schopni pohlídat útočné akce soupeře. Přesto v prvním poločase nebyla hra z naší strany vůbec dobrá. Většinu situací kluci řešili individuálně i v případech lépe postavených spoluhráčů pro přihrávku a naráželi na obranný val soupeře. Špatné řešení zakončení, které proti vyššímu brankáři nemělo šanci na úspěch. Nakopávané rohy, které buď sbíral brankář nebo stejně nebyl nikdo schopen zakončit. V poločasové přestávce jsme si to vysvětlili a do druhé půle se obraz hry úplně změnil. Soupeři jsme vrátili dva góly, stav utkání vyrovnali a hnali se za vítězstvím. Kluci si začali přihrávat, rohy rozehrávat po zemi a dostávali jsme se do šancí. Bohužel už jsme žádnou další neproměnili.“

.

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – FK Krnov 1:3 (0:0)

V sobotu 14. října sehráli starší a mladší žáci další mistrovské utkání v Krajském přeboru, kdy se tentokrát představili naši žáci na domácím hřišti proti mužstvu FK Krnov. A s tímto soupeřem nedokázal ani jeden žákovský tým bodovat. Starší žáci prohráli výsledkem 1:3 a mladší žáci výsledkem 0:9.

Branka Baníku: Bigas Filip

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Šplíchal Patrik, Melecký Václav, Mrajca Adam, Křižan Matěj, Lanča Jonáš, Mrózek Jakub, Mattausch Vojtěch, Bigas Filip, Reli Jakub, Zahatlan Adam. Střídali: Zuczek Petr, Brachaczek Tomáš, Culinka Jakub, Řuchovský Petr. Trenéři: Pál David a Culinka Miroslav

Hodnocení trenérů: „V dnešním utkání jsme udrželi poločas soupeře daleko od naší brány, dokonce jsme měli lehce navrch. Krnov se asi pětkrát za zápas propracoval k naší šestnáctce a třikrát to zužitkoval. My jsme si vypracovali ještě o pár šancí více, bohužel buď včas nezakončíme a o míč přijdeme nebo se ještě snažíme hledat někoho lépe postaveného. Taktéž se sami z dobré pozice ve středu hřiště vytlačíme k rohovému praporku. Nelze ale říct, že bychom dnes v nějaké dovednosti propadli. Spíše to bylo o první brance a ta padla do naší sítě. Klukům musíme poděkovat, měli chuť hrát a věříme, že ještě neřekli poslední slovo.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Krnov 0:9 (0:3)

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Janeček Samuel, Nalewajka Marek, Martínek Vojtěch, Hermannová Klára, Kovář Šimon, Murtezi Adrian, Olszar Ondřej, Sladký Marek, Šebestík Benjamin, Wojtyna Vojtěch. Trenéři: Valošek Adam a Valošek Dan

.

FK Baník Albrechtice „B“ (Starší žáci) – TJ Petřvald u Karviné 0:5 (0:4)

V neděli 15. října sehrálo další soutěžní utkání B mužstvo starších žáků, a to na domácí půdě s týmem TJ Petřvald u Karviné. Z toho utkání B tým starších žáků odešel poražen výsledkem 0:5, když poločasový stav byl 0:4.

Sestava Baníku: Göralík Štěpán – Baroš Max, Nalevajka Vojtěch, Olszar Ondřej, Valošek Oliver, Kunčický Patrik, Kunčický Lukáš, Mrózek Jakub, Piskorz Filip, Brachaczek Tomáš, Poledník Samuel, Culinka Jakub, Kočemba Daniel, Skotnica Jan.. Trenéři: Culinka Miroslav

Hodnocení trenérů: „Mladší kluci byli dnes opět bojácní, což je ale pochopitelné. Opět nezachytíme začátek, prohrajeme pár soubojů a inkasujeme. V druhém poločasu hru hráči hru zlepšili, soupeře už téměř k ničemu nepustili, naopak jsme měli na kopačkách branky my. Bohužel nic z toho nepadlo a proto opět končíme zápas s nulou. Mrzí mě, že starší kluci hledají chyby všude jinde, jen ne u sebe. Dnes to byl rozhodčí, který naopak držel hru na obě strany stejně a možná nás ještě po některých zákrocích mohl trestat žlutou kartou.“