Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Více uvnitř článků.

SK Stonava – FK Baník Albrechtice (Dorost) 3:4 (1:2)

V neděli 5. listopadu sehráli dorostenci Baníku odložené soutěžní utkání, kdy je čekalo poslední utkání v podzimním části derby na hřišti SK Stonava. Náš dorost poslední utkání v podzimní části zvládl a zvítězil výsledkem 3:4. Opět si tak dorost Baníku připsal do soutěžní tabulky další tři body, což znamená šestou výhru v řadě a potvrdil, tak skvěle druhé místo po podzimní části s čtyř bodovým náskokem na třetí Petrovickou lokomotivu.

Branky Baníku: Hawlasek Daniel, Himlar Ondřej, Gruszkowski Jakub, Fülöp Nickolas

Sestava Baníku: Kantor Robin – Miczka Václav, Himlar Ondřej, Cyž Radek, Hegedüs Matěj – Hawlasek Daniel, Drozdzik Marek, Míček Filip, Gruszkowski Jakub – Cyž Matěj, Luňák Samuel. Střídali: Mrowiec Daniel, Chobot Daniel František, Fülöp Nickolas, Skotnica Samuel, Hruška Vít, Juchno Daniel. Trenéři: Míček Martin a Chmiel Marek

Hodnocení trenérů: „V neděli jsme odehráli odložené poslední utkání podzimní části. Velice těžký terén nenabídl nějak hezkou podívanou. Vyrovnaná bitva, plná soubojů a málo hezkých fotbalových okamžiků. Vyšel nám závěr prvního poločasu, kde jsme utkání otočili. Zato druhá půle vyšla domácím a výsledek otočili oni. Jsme rádi snad jen za to, že to kluci nezabalili, povedlo se nám opět srovnat. Poslední patnácti minutovka byla o tom kdo zápas rozhodne. Nám se to povedlo a těší nás, že to byli střídající mladí borci. Šestá výhra v řadě potěší, ale je na čem ještě pořád pracovat.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Slavia Opava 1:7 (1:3)

V sobotu 4. listopadu sehráli starší a mladší žáci poslední mistrovské utkání v Krajském přeboru v podzimní části, kdy se představili naši žáci na domácím hřišti proti mužstvu FK Slavia Opava. A s tímto soupeřem nedokázal ani jeden žákovský tým bodovat. Starší žáci prohráli výsledkem 1:7 a mladší žáci výsledkem 3:4. Starší žáci v tabulce po podzimní části se drží na předposlední 13. příčce a mladší žáci po podzimní části na 9. příčce.

Branka Baníku: Poledník Samuel

Sestava Baníku: Kočemba Daniel – Kempný Filip, Bigas Filip, Řuchovský Petr, Lanča Jonáš, Mattausch Vojtěch, Mrajca Adam, Šplíchal Patrik, Brachaczek Tomáš, Culinka Jakub, Křižan Matěj. Střídali: Melecký Václav, Poledník Samuel, Reli Jakub, Zuczek Petr. Trenéři: Pál David a Culinka Miroslav

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Slavia Opava 3:4 (2:3)

Branky Baníku: Sladký Marek, Olszar Ondřej, Valošek Oliver

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Wojtyna Vojtěch, Murtezi Adrian, Kovář Šimon, Sladký Marek, Šebestík Benjamin, Hermannová Klára, Valošek Oliver, Valošek Tobiáš, Kania David, Olszar Ondřej. Trenéři: Valošek Adam a Valošek Dan

.

FK Baník Albrechtice „B“ (Starší žáci) – SK Stonava 3:12 (1:7)

V neděli 5. listopadu sehrálo předposlední podzimní utkání a poslední na domácí půdě B mužstvo starších žáků, a to proti mužstvu SK Stonava. Z toho utkání B tým starších žáků odešel poražen výsledkem 3:12, když poločasový stav byl 1:7.

Branky Baníku: Poledník Samuel 2, Martínek Vojtěch

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Martínek Vojtěch, Skotnica Jan, Pawlas Tobiáš, Nalewajka Marek, Kempný Filip, Kunčický Patrik, Bigas Filip, Poledník Samuel, Řuchovský Petr, Jokiel Jakub, Janeček Samuel, Reli Jakub. Trenéři: Culinka Miroslav

Hodnocení trenérů: „Mladší kluci byli dnes opět bojácní, což je ale pochopitelné. Opět nezachytíme začátek, prohrajeme pár soubojů a inkasujeme. V druhém poločasu hru hráči hru zlepšili, soupeře už téměř k ničemu nepustili, naopak jsme měli na kopačkách branky my. Bohužel nic z toho nepadlo a proto opět končíme zápas s nulou. Mrzí mě, že starší kluci hledají chyby všude jinde, jen ne u sebe. Dnes to byl rozhodčí, který naopak držel hru na obě strany stejně a možná nás ještě po některých zákrocích mohl trestat žlutou kartou.“