Jasná záležitost domácího favorita, Baník Albrechtice – Spartak Jablunkov 7:2

Kanonádou skončilo předposlední domácí podzimní utkání Albrechtických fotbalistů s Jablunkovem. Vstup do utkání měli albrechtičtí perfektní. Již ve čtvrté minutě se z dálky prosadil Honza Porembski. Hosté však na vedoucí gól dokázali odpovědět, ale to bylo v prvním poločase z jejich strany vše. Poté totiž do konce prvního poločasu přidal Baník ještě čtyři trefy a po prvním poločase bylo skóre jasně ve prospěch Baníku výsledkem 5:1. Ve druhém poločase hosté jen snížili nepříznivý stav, když využili důrazu v šestnáctce brankou na 5:2. Zbytek zápasů již patřil našim hráčům. Šestou trefu přidal Tomáš Izaiáš a definitivní tečku udělal svou premiérovou trefou za A tým sedmnáctiletý dorostence Kuba Gruszkowski, který zakončil po centru přesně do sítě. Naši hráči tak na domácí půdě po zásluze zvítězili nad Jablunkovem vysoko 7:2.

FK Baník Albrechtice – 1.FK Spartak Jablunkov 7:2 (5:1)

Branky: 3. a 27. Porembski Jan, 12. a 38. Cileček David, 17. a 77. Izaiáš Tomáš, 89. Gruszkowski Jakub – 6. Chrascina Filip, 63. Raszka Pavel, Bez ŽK, Rozhodčí: Picmaus Jiří – Hošek Jiří, Moravec Roman, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Gradek – Mik, Kociolek Jakub, Uher, Hradil (52. Zielonka) – Žyla D. (84. Gruszkowski), Žyla M., Rusnok, Porembski (56. Hruška) – Cileček (84. Kantor), Izaiáš. Trenér: Procházka Milan

1.FK Spartak Jablunkov: Cyhan – Puczok, Świerczek, Hupka, Nieslanik A. (46. Nieslanik M.) – Kajfosz (46. Bocek), Cienciala J., Szmek, Skupien – Chrascina (60. Karch), Raszka (79. Czudek). Trenér: Nieslanik Tomáš

FOTOGALERIE z utkání mužů proti Jablunkovu (7:2) ze dne 5. listopadu 2023. Foto: Ondřej Kruťa - Děkujeme