Dorost: Ostrý start, na úvod v sobotu do Těrlicka

Ostrý start do sezóny má před sebou nejstarší mládežnická kategorie, a to dorost. V prvním kole zavítá na hřiště B mužstva FK Těrlicko 2022. Zápas se hraje v sobotu od 11:30 hodin.

S několika změnami vstoupí už v sobotu do mistrovských bojů albrechtičtí dorostenci pod vedením trenérského dua Martin Míček a Marek Chmiel. Tou nejvýraznější je, že trenéři již nemůžou počítat s hráči ročníku 2004, kteří už od nové sezóny nespadají do dorostenecké kategorie. Dalšími změnami jsou zase příchozí hráči ze starších žáků, a to ročníky 2008.

Na svěřence trenérů Martina Míčka a Marka Chmiela číhá od samotného začátku těžký los, což si všichni v týmu uvědomují. Jako první na řadu, jak již bylo zmíněno přijde utkání v sobotu s B týmem FK Těrlicko 2022. Poté mladí dorostenci přivítají doma tým TJ Havířov – Dolní Datyně, a to v neděli 3. září. Ve třetím utkání přijde na řadu souboj podle předpokladů s nejsilnějším týmem soutěže, a to se Slovanem Havířov, kde se Baníkovci představí v sobotu 9. září. Poté přijde na řadu domácí souboj s Lokomotivou Petrovice, po tomto souboji následuje utkání na hřišti Horního Žukova, domácí utkání se Záblatí a v Dětmarovicích. Dvě závěrečná utkání podzimní části odehrají dorostenci Baníku 15. října doma s Petřvaldem u Karviné a 22. října uzavřou podzimní část soubojem na hřišti sousední Stonavy v derby.

Utkání dorostenců FK Těrlicko 2022 „B“ – FK Baník Albrechtice startuje na hřišti v Těrlicku v sobotu 26. srpna v 11:30 hodin pod dohledem hlavního rozhodčího pana Tomáše Kostky. O konečném výsledku Vás samozřejmě budeme ihned, jak to bude možné informovat.