FK Těrlicko 2022 = první letní test Albrechtic

Zápasem proti nováčkovi 1.B třídy skupiny C – FK Těrlicko 2022 odstartují svěřenci nového trenéra Milana Procházky sérii letních přípravných utkání. Zápas začíná v areálu FK Baník Albrechtice na hlavním hřišti v sobotu 15. července od 10.30 hodin.

Albrechtičtí fotbalisté zahájili letní přípravu 11. července v úterý. V prvním zápase v letní přípravě nebude mít trenér k dispozici kompletní kádr, jelikož několik hráčů, jak z rodinných, osobních tak pracovních důvodu stále ještě chybí a zapojí se do přípravy později. Po zápase budou mít do pondělí hráči volno a v úterý začnou druhý týden náročné přípravy.

Náš páteční soupeř začal s přípravou na novou sezónu o den později než svěřenci nového trenéra Milana Procházky. Pro tým FK Těrlicko 2022, který má hlavně mladý tým, půjde rovněž o první přípravný duel. V uplynulé sezóně skončil sobotní soupeř v Okresním přeboru na prvním místě, a tak zaslouženě postoupil do 1.B třídy skupiny C, kde bude v nové sezóně nováčkem soutěže.Půjde o první vzájemný duel obou soupeřů. Což je díky tomu, že sobotní soupeř FK Těrlicko 2022 funguje druhý rokem pochopitelné, jelikož nemá žádnou historii.

První přípravný zápas Baníku začíná v sobotu 15. července v 10.30 hodin v areálu FK Baník Albrechtice na hlavním hřišti. Přijďte podpořit naše hráče a navštivte tak utkání FK Baník Albrechtice – FK Těrlicko 2022 a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na novou sezónu.