A tým Baníku zahájil letní přípravu

Dnes v úterý 11. července odpoledne krátce před pátou hodinu se albrechtičtí fotbalisté sešli po krátkém dvoutýdenním volnu v útrobách areálu FK Baník Albrechtice, aby zahájili přípravu na novou sezónu, která startuje o druhém srpnovém víkendu. První přípravný duel se hraje již v sobotu 15. července.

Úvodní trénink se konal na hlavním hřišti v areálu FK Baník Albrechtice, jelikož druhé mládežnické hřiště prochází rekonstrukcí. A tým se nesešel kompletní, někteří hráči ještě chyběli kvůli zranění, pracovním povinnostem nebo dovolené a k mužstvu se připojí později. Mužstvo nejprve absolvovalo rozcvičku, poté pár cvičení a následně si zahrálo tréninkové utkání. V dalších dnech bude A tým Baníku čekat několik tréninkových jednotek a přípravných utkání před úvodním soutěžním utkáním nadcházející sezóny, které čeká Baníkovce ve druhém srpnovém víkendu.

První přípravný duel sehrají albrechtičtí fotbalisté hned již v sobotu 15. července na domácím hřišti proti nováčkovi 1.B třídy skupiny C – FK Těrlicko 2022. První přípravné utkání má naplánovaný začátek na 10:30 hodin a bude se hrát na hlavním hřišti v areálu FK Baník Albrechtice.