Vydařený ligový fotbal v Albrechticích přinesl vítězství Karviné

Jak jistě všichni víte, že v sobotu 8. července se v našem krásném areálu uskutečnilo přípravné utkání dvou mužstev České a Slovenské fotbalové ligy, a to mezi účastníkem České FORTUNA:LIGY – MFK Karviná proti účastníkovi Slovenské FORTUNA:LIGY – MFK Ružomberok. Utkání se hrálo v tropickém odpoledni před více než čtyřmi stovky diváků a skončilo vítězstvím Karviné výsledkem 1:0.

Musíme říci, že toto přípravné utkání se velmi vydařilo po všech stránkách, i když přítomní diváci viděli jen jeden gól, který vstřelil již v 9. minutě Karvinský Lucky Ezeh hlavou po přesném centru Daniela Bartla, tak i tak si přišli všichni přítomní účastníci na své. Ve druhém poločase se v bráně Karviné představil náš odchovanec Vladimír Neuman a velmi spolehlivým výkonem se v domácím prostředí podílel na nejtěsnějším vítězstvím výsledkem 1:0 svého mužstva.

Utkání se hrálo ve velmi přátelské atmosféře a vše se velmi vydařilo. Děkujeme hlavně fotbalovému oddílu MFK Karviná, že využil našeho krásného areálu k sehrání tohoto přípravného utkání a věříme, že byl zde spokojen, a že to nebylo naposled, kdy se u nás ligový tým Karviné představil a ještě u nás někdy sehraje své přípravné utkání. Děkujeme samozřejmě i fotbalovému oddílu MFK Ružomberok za super přístup ke všemu. Jde vidět, že oba týmy právem startují v nejvyšší soutěží ve fotbale ve své zemi, v Česku, resp. na Slovensku.

Poděkování patří i našemu „pracovnímu“ týmů, který se podílel na přípravě tohoto utkání, jak před utkáním, tak během i po utkání. Dále vedení i správcům Karvinského fotbalu za velmi výbornou vzájemnou spolupráci.

Články z webu MFK Karviná k tomuto utkání

Po návratu ze soustředění duel v Albrechticích proti Ružomberku – Více ZDE

Výhra s důležitou nulou vzadu, Karviná-Ružomberok 1:0 – Více ZDE i FOTO

Trenér Hejdušek po výhře: Takového týmového výkonu si cením – Více ZDE 

Vladimír Neuman: Konečně jsem si zachytal doma – Více ZDE 

Zdroj: mfkkarvina.cz