Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Dorost odehrál poslední domácí utkání v aktuální sezóně se Slovanem Havířov. Starší a mladší žáci zase odehráli v aktuální sezóně poslední utkání na hřišti soupeře, a to ve Frýdlantu nad Ostravicí. B tým mladších žáků odehrál poslední domácí utkání aktuální sezóny se Slovanem Havířov. Starší přípravka odehrála domácí utkání s týmem MFK Havířov bílí. Více uvnitř článků.

FK Baník Albrechtice (Dorost) – TJ Slovan Havířov 0:2 (0:1)

V neděli 4. června sehrálo poslední domácí utkání v aktuální sezóně mužstvo dorostenců, a to s týmem TJ Slovan Havířov. A toto vyrovnané utkání naši dorostenci bohužel prohráli výsledkem 0:2 a před posledním zápase je již jasné, že v premiérové sezóně skončí na velmi pěkném pátém místě. Gratulace!

Branky: 63. Pittner Daniel, 90+7. Hampl Jakub, ŽK: 83. Himlar Jiří – 63. Pittner Daniel, 74. Pavelek Michal, 83. Pittner Adam, 96. Turek Maxim, 97. Hampl Jakub, Rozhodčí: Sýkora Pavel, Počet diváků: 25

Sestava Baníku: Šlampiak Petr – Miczka Václav, Himlar Jiří, Cyž Radek, Himlar Ondřej – Feber Denis, Porembski Jan, Drozdzik Marek, Hegedüs Matěj – Cyž Matěj, Luňák Samuel. Střídali: Knybel Jakub, Mihalco Ondřej, Schneider Patrik, Fülöp Nickolas, Ferenc Tomáš. Trenéři: Míček Martin a Chmiel Marek

Trenéři: „Dnes jsme odehráli poslední domácí utkání s klukama ze Slovanu Havířov. Velice vyrovnaný zápas v krásném počasí a na hlavním hřišti. V prvních třiceti minutách jsme nevyužili tři obrovské šance. Samuel neprostřelil gólmana z pětky, poté Mates běžel sám na gólmana, kterého přehodil lobem, ale míč skončil těsně vedle. A největší tutovku neproměnil Patrik, který minul míč před úplně prázdnou brankou. Tohle se nám vymstilo. Soupeř byl kvalitnější v soubojích a měl nebezpečné rohové kopy a dlouze házené auty do naší šestnáctky. Bylo to utkání o prvním gólu, a to se Slovanu podařilo. Nicméně jsme s utkáním spokojeni, makali jsme nadoraz. Druhá branka přišla až v úplném závěru. Prohráli jsme, ale odešli ze hřiště se vztyčenou hlavou.“

.

1.BFK Frýdlant nad Ostravicí – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 1:0 (1:0)

V neděli 4. června čekalo na starší a mladší žáky poslední soutěžní utkání na hřišti soupeře v aktuální sezóně, a to na hřišti mužstva 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí. Starší žáci bohužel utkání prohráli nejtěsnějším výsledkem 0:1 a poprvé tak na jaře prohráli, a to znamená, že před posledním zápase nemají udržení prvního místa ve svých rukou. Mladší žáci naopak utkání ve Frýdlantu zvládli a vyhráli výsledkem 0:1 a je již jisté, že před posledním zápase je již na prvním místě nikdo nepřeskočí. Velká gratulace naším mladším žákům.

Branky: 3. Poledník Vojtěch, ŽK: 12. Tomášek Jan, 70. Buček Ondřej – 28. Hawlasek Daniel, 62. Melecký Václav, Rozhodčí: Kaszper David, Počet diváků: 50

Sestava Baníku: Hruška Vít – Jokiel Jakub, Mattausch Vojtěch, Kunčický Martin, Řuchovský Petr, Pawlas Tobiáš, Mrajca Adam, Šplíchal Patrik, Roudenský Samuel, Kübl Jan, Melecký Václav, Hawlasek Daniel, Fülöp Nickolas, Cyž Radek, Chobot Daniel František. Trenéři: Hawlasek Lukáš, Šplíchal Pavel a Roudenský Roman

Trenéři: „V zápase s Frýdlantem jsme nezačali vůbec dobře už ve třetí minutě jsme inkasovali po zaváhání obrany a gólmana ze standartní situace. Po té následoval tvrdý první poločas plný nepřesností na obou stranách, a našich zahozených šancí. Z kabin jsme šli s plánem a cílem zápas otočit, jenže velmi dobrý gólman soupeře a špatné mířidla našich střelců, k tomu tyč a břevno byli proti. Soupeře jsme zavřeli za jejich šestnáctkou a snažili se vyrovnat, soupeř odkopáváním a zavřenou hrou zápas doslova ubránil a v poslední minutě ještě náš gólman hlavičkoval těsně vedle pravé tyče po zahraném přímém kopu.“

.

1.BFK Frýdlant nad Ostravicí – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 0:1 (0:1)

Branky: 15. Reli Jakub, Rozhodčí: Kaszper David, Počet diváků: 50

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Bigas Filip, Brachaczek Tomáš, Jokiel Jakub, Kunčický Lukáš, Mattausch Vojtěch, Reli Jakub, Valošek Oliver, Řuchovský Petr, Kempný Filip, Kočemba Daniel, Sladký Marek. Trenéři: Valošek Adam, Culinka Miroslav a Uryga Radek

.

FK Baník Albrechtice „B“ (Mladší žáci) – TJ Slovan Havířov 0:2 (0:1)

Béčko mladších žáků sehrálo v sobotu 3. června poslední domácí soutěžní utkání aktuální sezóny, a to s týmem TJ Slovan Havířov. A v tomto utkání náš B tým prohrál výsledkem 0:2.

Branky: 35. Žabka Štěpán, Trabura Michal, Rozhodčí: Stejskal Karel, Počet diváků: 40

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Piskorz Filip, Kempný Filip, Wilczek David, Zuczek Petr, Kunčický Patrik, Olszar Ondřej, Šebestík Benjamin, Skotnica Jan, Nalevajka Vojtěch, Mattausch Vojtěch, Lanča Jonáš. Trenéři: Valošek Adam, Culinka Miroslav a Uryga Radek

FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – MFK Havířov bílí 7:9

Starší přípravka odehrála ve čtvrtek 1. června předposlední domácí soutěžní utkání v aktuální sezóně, a to na domácím hřišti s týmem MFK Havířov bílí. A v tomto vyrovnaném utkání starší přípravka prohrála výsledkem 7:9.

Branky Baníku: Kania David 2, Ličák Kryštof, Žiga Patrik, Križan Felix, Kübl Jakub, Wojtyna Vojtěch

Sestava Baníku: Ličák Štěpán – Warta Štěpán, Ličák Kryštof, Žiga Patrik, Melecký Matyáš, Križan Felix, Camaj Damian, Hermann Matias, Kübl Jakub, Wojtyna Vojtěch, Kania David, Martínek Vojtěch, Stebel Jan, Nalewajka Marek. Trenéři: Hermann Martin, Valošek Dan a Kulhánek Ondřej

Trenéři: „Za tu dlouhou dobu co jsem tady nebyl, musím říct, že kluci na sobě opravdu makají. I když se nevyhrálo, což kluky konečně pořádně štvalo, tak to byl nádherný výkon, nic neodflákli, krásné nebojácné kličky, nahrávky, góly. Jsem na ně pyšný.“

FOTOGALERIE z utkání dorostenců proti Slovanu Havířov (0:2) ze dne 4. června 2023. Foto: Ondřej Kruťa – Děkujeme