Opakující se chyby nás ničí, Baník Albrechtice – Stonava 0:4

Fotbalisté Baníku zapsali druhou porážku v řadě. Smrtící individuální chyby, dvě utkání a dvanáct obdržených branek. Po nepovedeném utkání na hřišti nováčka z Tiché přišla další ledová sprcha, tentokrát doma v derby se Stonavou. Tým Roberta Taussiga podlehl v nedělním odpoledni vysoko 0:4 a dál se trápí.

FK Baník Albrechtice – SK Stonava 0:4 (0:2)

Branky: 18. Egri David, 27. Seriš David, 87. Uher Jan, 90. Ruisl Michal, ŽK: 31. Kociolek Jakub, 40. Izaiáš Tomáš – 37. Uher Jan, 45. Ruisl Michal, 80. Lipovský René, Rozhodčí: Petroš Radim – Machala Petr, Kotas Adam, Počet diváků: 500

FK Baník Albrechtice: Křístek – Žyla D., Kociolek Jakub, Vagner, Zielonka – Kubiena, Cileček, Žyla M., Piecha (62. Hovůrka), Izaiáš (71. Cyž M.) – Chumchal. Trenér: Taussig Robert

SK Stonava: Pecha – Mančař, Šiška P., Ruisl, Šiška M. (66. Kloda) – Hejda, Graňák (66. Němec), Koďousek, Seriš (59. Lipovský) – Uher, Egri (55. Folwarczny). Trenér: Beneš Richard

Trenér Robert Taussig: „Dnes nas čekalo derby s vedoucím týmem. Byli jsme natěšení. Zápas jsme začali bojácně, bez důrazu. Když už jsme se trošku nadechovali, tak přišel gól po individuální chybě. Zachvili opět došlo ke ztrátě, nedůrazu a soupeř šel do dvoubrankového vedení. Snažili jsme se o snížení do poločasu. Přidali jsme na důrazu, více kombinovali, ale branku jsme nedokázali ohrozit. Nevyužili jsme k vstřelení golu ani devět rohu v prvním poločase. Nic nám nebylo platné ano větší držení míče. Do druhého poločasu jsme vstoupili obrovskou šanci, kdy stačilo jen správně nasměrovat míč do prázdné branky. Měli jsme i další náznaky šanci a brejků, ale vše ztroskotalo na finální přihrávce. Nás zmar nastal v posledních minutách utkání, kdy soupeř dal další dva góly. Opět po našich chybách a větším důrazu v souboji. Chybí nám větší hlad po vítězství a srdíčko bojovníka, když to nejde fotbalové, tak to aspoň ukopat. Ale i to se nám nedaří. Za týden jsme ztratili vše, co jsme si v prvních dvou utkáních vybojovali.“

FOTOGALERIE z utkání mužů proti Stonavě (0:4) ze dne 16. dubna 2023. Foto: Ondřej Kruťa - Děkujeme