Další prověrka v sobotu s týmem TJ Havířov – Dolní Datyně

Svěřenci Roberta Taussiga se pilně připravují na start odvetné jarní části 1.A třídy skupiny B a v sobotu je čeká další přípravné utkání v zimní přípravě, a to v pořadí již čtvrté. V sobotu 4. března se představí Baník na umělé trávě v areálu MFK Havířov v Havířově – Prostřední Suché, kde od 14 hodin vyzve tým hrající Krajský přebor – TJ Havířov – Dolní Datyně.

Albrechtičtí mají za sebou tři přípravné duely s bilancí jedné výhry a dvou remíz. Albrechtičtí na úvod přípravy 4. února na umělé trávě ve Vratimově porazili domácí tým hrající Krajský přebor výsledkem 2:7. Poté v sobotu 11. února na umělé trávě Městského stadionu v Karviné remizovali nerozhodně 1:1 s osmnáctkou MFK Karviná a v posledním, a to třetím přípravném utkání Baník na umělé trávě v Horní Suché remizoval nerozhodně 6:6 s týmem hrající 1.B třídu skupiny B, a to FK Slovan Záblatí. Tentokrát Baník čeká další soupeř TJ Havířov – Dolní Datyně, hrající Krajský přebor.

Pro Baník, jak již bylo zmíněno to bude čtvrté přípravné utkání v rámci zimní přípravy. Naposledy se oba týmy střetli 16. července 2022, kdy vzájemný duel v Albrechticích skončil vítězstvím ve prospěch sobotního soupeře výsledkem 0:2.

Přípravné utkání TJ Havířov – Dolní Datyně – FK Baník Albrechtice startuje v sobotu 4. března od 14:00 hodin na umělé trávě v areálu MFK Havířov v Havířově – Prostřední Suché. Přijeďte naše hráče podpořit a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na jarní část!