Starší žáci odehráli další přípravné utkání

Za vytrvalého vydatného deště v pravém Anglickém počasí naši starší žáci sehráli v zimní přípravě další přípravné utkání, a to na umělé trávě v Prostřední Suché s domácím týmem s MFK Havířov, který hraje o soutěž výše. Rozdíl byl v utkání opravdu veliký. Domácí tým ovládl celé hřiště a vysokým výsledkem 10:0 zvítězil. Pro naše starší žáky to bylo, těžké utkání, ale v zimní přípravě v této fázi není, až tak důležitý konečný výsledek.

MFK Havířov – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 10:0 (4:0)

Sestava Baníku: Kočemba – Kunčický M., Melecký, Fülop, Šplíchal – Mrajca, Cyž R., Kübl, Hruška – Roudenský, Szturc. Střídali: Pawlas, Culinka, Jokiel, Mattausch

Komentář trenérů: „Velmi těžký zápas se silným soupeřem za vytrvalého deště si naši hráči v chladném počasí tak trochu odtrpěli. Nejsme zvyklí hrát pod velkým tlakem téměř celý zápas, vetšinou soupeře přehrávámé, ale dnes to prostě nešlo. Dostali jsme se jen ojediněle ke střelám na branku domácích a korunovali to neproměněnou penaltou, takže tomu vypovídal i výsledek.“