Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme konečně tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Dorost odehrál poslední venkovní utkání v podzimní části na hřišti Dětmarovic. Starší žáci a mladší žáci hráli v Českém Těšíně. B tým mladších žáků měl volno. Starší přípravka odehrála poslední venkovní utkání podzimu na hřišti mužstva MFK Havířov žlutí. Mladší přípravka odehrála poslední mistrovské utkání podzimu na hřišti Horní Suché. Více uvnitř článků.

SK Dětmarovice – FK Baník Albrechtice (Dorost) 2:4 (1:2)

V neděli 23. října sehrálo poslední mistrovské utkání na hřišti soupeře v aktuální sezóně mužstvo dorostenců, a to na hřišti mužstva SK Dětmarovice. Toto utkání dorostenci zvládli a zaslouženě zvítězili výsledkem 2:4, když poločasový stav byl 1:2.

Branky: 42. Dembinný Jiří, 69. Pszcólka Vojtěch – 15. a 48. Kantor Robin, 13. Porembski Jan z pok. kopu, 55. Gruszkowski Jakub, ŽK: 15. Kasander Sebastián, 33. Gabčo Filip – 19. Kantor Robin, 58. Cyž Matěj, 88. Himlar Ondřej, Rozhodčí: Dziubova Blanka, Počet diváků: 16

Sestava Baníku: Himlar Jiří – Himlar Ondřej, Porembski Jan, Cyž Radek, Recman Václav – Miczka Václav, Cyž Matěj, Drozdzik Marek, Hegedüs Matěj – Gruszkowski Jakub, Kantor Robin. Střídali: Ferenc Tomáš, Zwyrtek Adam, Juchno Daniel, Mrowiec Daniel, Feber Denis. Trenéři: Míček Martin a Chmiel Marek

Trenéři: „Dnes jsme odehráli poslední utkání podzimní části na hřišti soupeře, a to Dětmarovice. Domácí jsou sice na posledním místě tabulky, ale byli velice nebezpeční a zatápěli naší obraně. Naštěstí jsme dnes své šance proměňovali a tím soupeře trestali. Kluci makali dle našich představ, odvedli zodpovědný výkon, a tudíž odvážíme plný počet bodů, což nás velice těší. Opět mi nezbývá, než všem jen poděkovat. Jak za odvozy na utkání, tak podporu naších kluků.“

.

FK Česká Těšín – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 2:1 (1:0)

V neděli 23. října sehráli starší a mladší žáci další mistrovské utkání, a to v pořadí již deváté. Tentokrát půdě soupeře, a to na umělé trávě Frýdecká v Českém Těšíně, kde jim byl za soupeře domácí tým FK. Starším žákům utkání nevyšlo a poprvé v sezóně ztratili a prohráli těsným výsledkem 2:1. Mladší žáci poprvé v nové sezóně také prohráli, a to stejným výsledkem jako jejich starší kolegové 2:1.

Branky: 31. Kisza Marek, 62. Bárta Jan – 65. Kunčický Martin, Rozhodčí: Pasterčák Jozef, Počet diváků: 35

Sestava Baníku: Kočemba Daniel – Jokiel Jakub, Hruška Vít, Skotnica Samuel, Šplíchal Patrik, Fülöp Nickolas, Roudenský Samuel, Rzyman Adam, Kunčický Martin, Melecký Václav, Křižan Matěj, Bigas Filip, Mattausch Vojtěch, Pawlas Tobiáš, Kübl Jan. Trenéři: Šplíchal Pavel, Roudenský Roman a Melecký Jaromír

Trenéři: „V neděli na nás čekala první porážka v sezóně na umělé trávě v Českém Těšíně. Dnes špatně hrající záloha nepodporovala útok a z minima našich šancí jsme soupeřovu branku téměř neohrozily. Ojedinělé střely na soupeřovu bránu vysílali obránci. V závěru jsme stáhly hru na tři obránce a posílili zálohu, podařilo se nám snížit po rohovém kopu. Ovšem v závěru už soupeř odkopávanými balony a přerušovanou hrou výsledek ubránil. Nyní se musíme soustředit na poslední dva velmi těžké zápasy podzimní částí krajské soutěže.“

.

FK Česká Těšín – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 2:1 (2:0)

Branky: 27. Mec Filip, 28. Bystroň Adam – 55. Kočemba Daniel, Rozhodčí: Pasterčák Jozef, Počet diváků: 35

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Šebestík Benjamin, Bigas Filip, Brachaczek Tomáš, Kempný Filip, Piskorz Filip, Zahatlan Adam, Valošek Oliver, Řuchovský Petr, Mattausch Vojtěch, Olszar Ondřej, Sladký Marek, Kočemba Daniel, Lanča Jonáš, Mrózek Jakub. Trenéři: Culinka Miroslav a Valošek Adam

Trenéři: „Souboj dvou týmů z čela tabulky. V prvním poločase jsme dvakrát inkasovali, do druhého poločasu jsme šli s cílem průběh utkání otočit. Kluci byli aktivní, podařilo se nám snížit na rozdíl jednoho gólu. Bohužel jsme opět neproměnili několik velkých šancí.“

MFK Havířov žlutí – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) 8:10

Ve čtvrtek 20. října sehrála starší přípravka poslední venkovní a předposlední mistrovské utkání v aktuální sezóně, a to na hřišti mužstva MFK Havířov žlutí. A v tomto utkání si připsala starší přípravka vítězství výsledkem 8:10.

Branka Baníku: Preisner Adrian 4, Kania David 2, Camaj Damian 2, Valošek Tobiáš, Křižan Felix

Sestava Baníku: Valošek Eliáš – Dorda Matyáš, Melecký Matyáš, Ličák Kryštof, Křižan Felix, Valošek Tobiáš, Preisner Adrian, Stebel Jan, Kania David, Camaj Damian, Mojžíšek Radim. Trenéři: Kulhánek Ondřej, Valošek Dan a Hermann Martin

Trenéři: „Pro dnešní zápas v Havířově trenéři vlivem marodky povolali na poslední chvíli i posily z mladší přípravky. Důraz a bojovnost většiny našich kluků nakonec vedla k těsnému vítězství, a to i přesto, že spoustě pěkných akci ke gólové tečce chyběl nějaký ten kousek štěstíčka.“

SK Horní Suchá – FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) 3:21

V pondělí 24. října sehrálo mužstvo mladší přípravky poslední podzimní mistrovské utkání aktuální sezóny, kdy porazila tým Horní Suché na jeho hřišti vysokým výsledkem 3:21.

Branky Baníku: Ličák Kryštof 8, Warta Štěpán 5, Šenkeřík Jaroslav 4, Nitsche Jakub 2, Pospíšil Ondřej, Křižan Alex

Sestava Baníku: Ličák Štěpán – Pospíšil Ondřej, Nitsche Jakub, Kolarczyková Aneta, Warta Štěpán, Šenkeřík Jaroslav, Křižan Alex, Ličák Kryštof. Trenéři: Smiga Radim a Ličák Michal

Trenéři: „Poslední utkáni podzimu si kluci užili a fotbalem se bavili. Spousta přihrávek, krásných kombinací a hlavně mnoho gólu.“