Pětigólová porážka, TJ Raškovice – Baník Albrechtice 5:1

V neděli 23. října sehrálo naše A mužstvo předposlední venkovní mistrovské utkání, a to na hřišti mužstva TJ Pražmo – Raškovice. Po nerozhodném prvním poločase, kdy byl stav 1:1 naší hráči ve druhém poločase obdrželi čtyři branky, a jelikož neproměnili své šance, tak odjeli z Raškovic s prohrou za výsledek 5:1. Jedinou branku našeho mužstva vstřelil v 15. minutě z pokutového kopu Antonín Chumchal.

TJ Pražmo-Raškovice – FK Baník Albrechtice 5:1 (1:1)

Branky: 2., 78. a 83. Vojkovský Adam, 60. Koloničný Roman, 88. Birčák Jakub – 15. Chumchal Antonín z pok. kopu, ŽK: 15. Kacíř Ondřej – 20. Přeček Ondřej, 42. Žyla Marcin, 47. Chumchal Antonín, Rozhodčí: Revaj Jakub – Kolarský Michal, Nguyen Huu Hung, Počet diváků: 195

TJ Pražmo-Raškovice: Pešák – Kulštejn (46. Preči), Kacíř, Bednárek, Birčák – Vojkovský A., Koloničný, Kožar, Janošec – Žáček, Tobiáš (82. Adámek). Trenér: Hadrava Tomáš

FK Baník Albrechtice: Gradek – Čermák, Kociolek Jakub, Přeček, Dorozlo – Žyla D., Žyla M., Klus (57. Porembski), Izaiáš – Chumchal, Kociolek Jan (76. Křístek). Trenér: Kohút Dušan