Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů má o víkendu na programu nejočekávanější utkání v sezóně, kdy zajíždí na hřiště sousední Stonavy k velkému derby. Poté v týdnu zajíždí k utkání okresního poháru na hřiště Louk. Dorost po úvodní výhře zajíždí na hřiště mužstva TJ Havířov – Dolní Datyně. Starší a mladší žáky čeká první utkání na hřišti soupeře, a to konkrétně ve Fryčovicích. B tým mladší žáků po domácí vítězné premiéře zajíždí na hřiště C mužstva MFK Havířov. Starší přípravku čeká na úvod domácí souboj s Gascontrolem Havířov a poté v úterý jede do Stonavy. Mladší přípravku na úvod nové sezóny čeká utkání na domácí půdě s B týmem Karviné. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 3. září 16:00 (Stonava): SK Stonava – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Středa 7. září 17:00 (Karviná – Louky): TJ Lokomotiva Louky – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 4. září 14:00 (JZD Aréna – Dolní Datyně): TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Baník Albrechtice (Dorost)

Sobota 3. září 9:00 (Fryčovice): TJ Sokol Fryčovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)