Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme konečně tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Nově vytvořený tým dorostenců doma přivítal Lokomotivu Petrovice. Starší a mladší žáci se doma střetli s týmem z Frenštátu pod Radhoštěm a nově vytvořený B tým mladších žáků doma přivítal FK Těrlicko. Více uvnitř článků.

FK Baník Albrechtice (Dorost) – TS Lokomotiva Petrovice 4:2 (1:1)

Branky: 58. a 63. Luňák Samuel, 22. a 77. Cyž Matěj – 35. Gábor Gabriel, 89. Pecha David, ŽK: 28. Melichárek Damian, 67. Pecha David, Rozhodčí: Jonszta David, Počet diváků: 50

Sestava Baníku: Himlar Jiří – Cyž Radek, Kopel Ondřej, Šlampiak Petr, Himlar Ondřej – Gruszkowski Jakub, Cyž Matěj, Porembski Jan, Hegedüs Matěj – Kantor Robin, Luňák Samuel. Střídali: Mihalco Ondřej, Miczka Václav, Stalmach Lukáš, Recman Václav, Ferenc Tomáš. Trenéři: Míček Martin a Chmiel Marek

Trenéři: „Odehráli jsme první mistrovské utkání dorostu, zvítězili jsme v hodně těžkém utkání, kdy byl soupeř celé utkání nebezpečný. Opět mi nezbývá než pochválit všechny hráče a rodiče. Děkujeme.“

.

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 4:2 (1:0)

Branky: 46., 50. a 56. Roudenský Samuel, 24. Cyž Radek – 54. a 65. Kubala Dominik, Rozhodčí: Závodný Vít, Počet diváků: 35

Sestava Baníku: Kočemba Daniel – Križan Matěj, Skotnica Samuel, Hruška Vít, Melecký Václav, Pawlas Tobiáš, Šplíchal Patrik, Szturc Dominik, Roudenský Samuel, Fülöp Nickolas, Cyž Radek, Jokiel Jakub, Kübl Jan, Kunčický Martin, Chobot František Daniel. Trenéři: Šplíchal Pavel, Roudenský Roman, Melecký Jaromír

Trenéři: „První mistrovský zápas naší zvládli na výbornou, po dobrém výkonu všech nominovaných hráčů jsme zvítězili 4:2. Za zmínku stojí ji chycená penalta Našeho mladého gólmana Dana Kočemby, Hattrick Samuela Roudenského a v neposlední řadě výkon nejmladšího hráče na hřišti Jakuba Jokiela. Spokojen byl i trenérský tým.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 4:2 (3:1)

Branky: 16. a 26. Kočemba Daniel, 60. Olszar Ondřej, 60. vlastní – 3. a 32. Švolba Robin, Rozhodčí: Závodný Vít, Počet diváků: 40

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Bigas Filip, Jokiel Jakub, Kempný Filip, Kočemba Daniel, Mrózek Jakub, Piskorz Filip, Reli Jakub, Culinka Ondřej, Řuchovský Petr, Olszar Ondřej, Sladký Marek, Baroš Max. Trenéři: Culinka Miroslav a Valošek Adam

Trenéři: „V sobotu a doufáme, že ne jen v sobotu, je třeba pochválit kluky za to, jak se připravili mentálně na zápas. Fotbalový soupeř z Frenštátu, se snažil hrát po celou dobu utkání. Nebyly vidět téměř žádné nákopy na obou stranách. Nám se ovšem o trochu více dařilo individuálně. Bylo vidět, že to, co si řekneme před zápasem a taktéž na tréninku, se nám povedlo přenést do zápasu. Naváděli jsme balón na střed, před gólmana, kde je nejnebezpečnější prostor. Kluci si věřili. Je přece krásné, vidět stopera nebo obránce, když projde celé hřiště a zakončí, i když pokaždé z toho není gól. V zápase se to ovšem několikrát povedlo. Sebedůvěra je podle nás jedná z nejdůležitějších věcí, aby hráč vynikal. Ještě jednou děkujeme hráčům za předvedený výkon a taktéž rodičům za podporu.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci „B“) – FK Těrlicko 7:1 (2:1)

Branky: 21., 27., 64. a 68. Mattausch Vojtěch, 48. a 50. Kempný Filip, 60. Šebestík Benjamin – 15. Bojko Jaromír, Rozhodčí: Sýkora Pavel, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Skotnica Jan, Zielina David, Wilczek David, Reli Jakub, Kempný Filip, Brachaczek Tomáš, Valošek Oliver, Mattausch Vojtěch, Šebestík Benjamin, Culinka Ondřej, Baroš Max. Trenéři: Culinka Miroslav a Valošek Adam

Trenéři: „V krásném počasí, si kluci užili první okresní zápas proti Těrlicku. Do zápasu jsme vstupovali s tím, že více než výsledek, řešíme první dotek s míčem, klíčky a napadání soupeře. Poločas nám opět trvalo právě převzetí míče a řešení situací, kdy navádíme míč mezi mnoha protihráči. V druhém poločase jsme začali napadat, věřit si a najednou nás bylo plné hřiště. Co se nám povedlo, byly rozehry z rohu, kdy hrajeme do nohy nakrátko. Kluci si sbíhali a dokázali vytvořit hezké akce. Chválíme všechny, nechali na hřišti srdce.“