Prioritou je založení dorostu, říká šéftrenér Radim Smiga

Jak oznámil konec šéftrenéra Lukáš Hawlasek, tak jinde než v osobě Radima Smigy nebyl jiná možnost najít nového šéftrenéra. Se kterým přinášíme několik slov.

„Do funkce šéftrenéra mládeže jsem nastoupil začátkem tohoto roku. Snažím se, aby vše fungovalo na podobném principu jako za mého předchůdce. Musím říct, že všechny kategorie máme solidně zaplněné a všechny pracují nad své možnosti. Touto cestou bych rád vyzdvihl práci trenérů, kteří mnohdy obětují svůj volný čas ve prospěch naších děti. Patří jim za to obrovské díky.“

„Výsledky zde hodnotit nebudu, protože kdo mě zná, ví moc dobře, že mi jde především o to, aby děti zlepšily své individuální dovednosti, aby se cítily u nás dobře a hlavně, aby si fotbal v Albrechticích zamilovaly.“

„Co se týče plánu do budoucna, tak chceme minimálně udržet náš pracovní standart. Samozřejmě se nebráníme nárůstu dětí v současných kategoriích. Všichni jsou u nás vítání, včetně trenérů. Hlavním cílem v oblasti mládeže, je pro nás určitě založení DOROSTU. Je to opravdu kategorie, kterou náš klub dlouhodobě potřebuje. Již na tom pečlivě pracujeme a věříme, že to letos v létě vyjde.“

„Chtěl bych říct, že se již aktivně připravujeme každé pondělí a čtvrtek od 17 hodin. Snažíme se domluvit i nějaká přátelská utkání. Všichni noví zájemci jsou samozřejmě vítání. Pokud by měl někdo nějaké otázky, je možnost kontaktovat Martina Míčka (725 146 200) nebo i mou osobu (739 653 836). Rádi zodpovíme další potřebné otázky.“

„Lákadel proč hrát zrovna za náš klub je spousta. Ať už je to zdrávy kolektiv trenérů, který sevzájemně dokáže doplňovat nebo vedení klubu, které se snaží mládež ve všem podporovat. Nesmím zapomenout ani na náš krásny areál obsahující dvě vždy skvostně připravené travnaté plochy a jedno s umělým povrchem. Nebojte se nás kontaktovat!“

„Závěrem bych ještě chtěl poděkovat našim skvělým rodičům, kteří vždy s radostí a úsměvem chodí podporovat své ratolesti. Nesmím zapomenout ani na naše sponzory, bez kterých by to nešlo.Jsem hrozně rád, že můžu patřit do téhle fotbalové rodiny a věřím, že nám všechno vyjde podle plánu a budeme v této práci všichni pokračovat dalších pár let.“