V souboji o druhé místo neúspěšně, Baník Albrechtice – Vratimov „B“ 1:3

A mužstvo mužů Baníku sehrálo v neděli 15. května další mistrovské utkání, ve kterém se doma střetlo B týmem FC Vratimov. Z toho velmi vyrovnaného utkání, když B týmem Vratimova byl hodně posílen hráči z A týmu odešel Baník bohužel poražen výsledkem 1:3, když poločasový stav byl 1:2. Za Baník se jednou prosadil ve 33. minutě Antonín Chumchal. Baník tak přišel o sérii třinácti utkání bez porážky.

FK Baník Albrechtice – FC Vratimov „B“ 1:3 (1:2)

Branky: 33. Chumchal Antonín – 2. Teplý Jakub, 41. Chlopek Patrik, 88. Wojatschke Vojtěch, ŽK: 85. Kociolek Jakub – 49. Chlopek Patrik, 55. Trmal Vojtěch, 69. Zbavitel Tomáš, 73. Hrdý Tomáš, Rozhodčí: Kolarský Michal – Boráň Tomáš, Petroš Radim, Počet diváků: 350

FK Baník Albrechtice: Gradek – Přeček, Hovůrka, Kociolek Jakub, Vagner (56. Michejda) – Žyla D., Žyla M., Cieslawski (82. Grabowski), Izaiáš – Chumchal, Golasowski. Trenér: Kohút Dušan

FC Vratimov „B“: Müller – Brezula (72. Hrdý), Hammer, Smilowski, Piskoř – Wojatschke, Trmal – Chlopek, Teplý (88. Štromp P.), Mikšovič (70. Vojtek) – Zbavitel. Trenér: Pešek Radim