Baník vítězem poháru OFS Karviná, Baník Albrechtice – Český Těšín 2:1

A mužstvo mužů Baníku sehrálo ve středu 11. května finále okresního poháru OFS Karviná, ve kterém se na hřišti v Karviné – Loukách střetlo s týmem FK Český Těšín, hrající Krajský přebor. Po prvním poločase vedl tým Českého Těšína 0:1, ale Baník dokázal ve druhém poločas díky trefám Antonína Chumchala a Marcina Žyly skóre otočit a finálové střetnutí vyhrát. Baník tak soupeře z vyšší soutěže zaslouženě porazil a stal se vítězem poháru OFS Karviná.

FK Baník Albrechtice – FK Český Těšín 2:1 (0:1)

Branky: 53. Chumchal Antonín, 62. Žyla Marcin – 4. Niemczyk Petr, ŽK: 25. Kociolek Jakub, 38. Izaiáš Tomáš – 40. Walek Jakub, Rozhodčí: Gańczarczyk Tomáš – Banot Vojtěch, Svoboda Marian, Počet diváků: 120

FK Baník Albrechtice: Gradek (46. Křístek) – Žyla D., Kociolek Jakub (46. Konczyna), Hovůrka, Přeček – Kubiena (46. Cieslawski), Čermák, Žyla M., Golasowski, Izaiáš – Chumchal (89. Chmiel Marek). Trenér: Kohút Dušan

FK Český Těšín: Klus – Lanc, Niemczyk, Sostřonek, Byrtus – Chloň, Walek, Bora, Osička – Dohnal F. (46. Bury), Maceček D. (46. Gibiec). Trenér: Dohnal Jindřich