Z Libhoště s jedním bodem, FC Libhošť – Baník Albrechtice 1:1

A mužstvo mužů Baníku sehrálo v neděli 8. května další mistrovské utkání, ve kterém zajíždělo na hřiště mužstva FC Libhošť. Z toho utkání si Baníkovci vezou domů bohužel jen jeden bod za remízu výsledkem 1:1, když poločasový stav byl 0:1. O remíze rozhodl hlavně první poločas, kdy Baník nastřelil čtyřikrát brankovou konstrukcí a nevyužil další velké své šance. Za Baník se jednou prosadil již v 5. minutě Tomáš Izaiáš. Baníkovci tak získali další bod a prodloužili svoji sérii neporazitelnosti na třináct utkání v řadě.

FC Libhošť – FK Baník Albrechtice 1:1 (0:1)

Branky: 58. Bartoň Martin – 5. Izaiáš Tomáš, ŽK: 42. Hanzelka Lukáš, 83. Symerský Daniel – 66. Kociolek Jakub, Rozhodčí: Hudeček Lukáš – Těžký Michal, Thiemel Karel Počet diváků: 184

FC Libhošť: Dubec – Hanzelka L. (46. Polášek), Symerský, Melčák, Sobotík (46. Čapka Jar.) – Hajník, Velart, Turský, Čapka Patrik (78, Hradečný M.) – Smolarčík, Bartoň. Trenér: Odstrčilík Luděk

FK Baník Albrechtice: Gradek – Žyla D., Hovůrka, Kociolek Jakub, Vagner (83. Přeček) – Kubiena, Žyla M., Cieslawski (60. Michejda), Izaiáš (67. Grabowski) – Chumchal, Golasowski. Trenér: Kohút Dušan