Baník ve středu čeká finálové utkání poháru OFS Karviná

Nabitý program mají v posledních dnech svěřenci Dušana Kohúta. V neděli 8. května odehrál Baník mistrovské utkání na hřišti Libhoště a v neděli odehraje velmi důležité utkání v přímém souboji o druhé místo s B týmem Vratimova. Mezitím však čeká na albrechtické fotbalisty ještě jedno střetnutí. Ve středu 11. května totiž FK Baník Albrechtice čeká utkání finále Českého poháru mužů OFS Karviná na hřišti v Karviné – Loukách, kde se střetne s týmem hrající Krajský přebor – FK Český Těšín. Finálové utkání má výkop v 17 hodin.

Finálový zápas začíná na stadionu v Karviné – Loukách ve středu 11. května v 17:00 hodin. Neváhejte a přijeďte podpořit Baník! Náš tým potřebuje v tomto utkání vaši podporu! Přijeďte Baníkovcům vytvořit vítěznou domácí kulisu! Na zápas byla nominována trojice sudích Tomáš Gańczarczyk – Vojtěch Banot – Marian Svoboda. Jak toto finálové utkání dopadne, Vás budeme samozřejmě informovat i na našem webu a Facebook stránce.