Z Jistebníku bohužel jen s jedním bodem, Jistebník – Baník Albrechtice 1:1

A mužstvo mužů Baníku sehrálo v sobotu 30. dubna další mistrovské utkání, ve kterém zajíždělo na hřiště mužstva TJ ISMM Jistebník. Z toho utkání si Baníkovci vezou domů bohužel jen jeden bod za remízu výsledkem 1:1, když poločasový stav byl nerozhodný 0:0. Dle vývoje a hry utkání je to pro Baník ztráta, více není co dodávat. Za Baník se jednou prosadil v 54. minutě Antonín Chumchal.

TJ ISMM Jistebník – FK Baník Albrechtice 1:1 (0:0)

Branky: 91. Moučka Matěj – 54. Chumchal Antonín, ŽK: 35. Coufal David, 39. Štandl Jakub, 68. Moučka Matěj – 44. Žyla Marcin, 63. Kubiena Petr, 68. Hovůrka Jan, Rozhodčí: Ganaj Martin – Klimek Tomáš, Pasterčák Jozef, Počet diváků: 280

TJ ISMM Jistebník: Malý – Raška (24. Štandl J.), Vavroš, Štandl P., Coufal – Šimko, Šimák, Rašek (84. Veselý O.), Bednář (84. Veselý J.) – Moučka M., Tischler. Trenér: Moučka Petr

FK Baník Albrechtice: Gradek – Žyla D., Hovůrka, Kociolek Jakub, Přeček – Kubiena, Golasowski, Žyla M., Izaiáš – Chumchal, Michejda (74. Grabowski). Trenér: Kohút Dušan