Baníkovci v přípravě opět vítězně, Baník Albrechtice – FK Stará Bělá 5:3

Baník v sobotu 12. března odehrál další přípravné utkání v rámci zimní přípravy, a to v pořadí šesté. Baník se představil opět na umělé trávě v Horní Suché, kde se tentokrát střetl s týmem FK Stará Bělá, hrající 1.A třídu skupiny A. A v tomto šestém přípravném utkání v zimní přípravě si Baník připsal další vítězství výsledkem 5:3, když poločasový stav byl 3:1. Za Baník se v tomto přípravném utkání prosadil Jakub Kociolek z pokutového kopu, Lukáš Golasowski, David Konczyna, Lukáš Vagner a Vojtěch Michejda.

FK Baník Albrechtice – FK Stará Bělá 5:3 (3:1)

V šestém přípravném utkání naše A mužstvo dnes na umělé trávě v Horní Suché porazilo mužstvo FK Stará Bělá (1.A třída sk. A) výsledkem 5:3, když poločasový stav utkání byl 3:1. Baníkovce poslal do vedení z pokutového kopu svou trefou Jakub Kociolek, na 2:0 zvyšoval Lukáš Golasowski. Následně přišlo snížení od Staré Bělé na 2:1 a do poločasu ještě přesnou hlavičkou navýšil skóre na 3:1 David Konczyna. Ve druhém poločase hosté snížili na 3:2, ale zpět vrátil dvoubrankové vedení Baníku krásnou trefou z přímého volného kopu Lukáš Vagner. Poté ještě utekl obráncům Vojtěch Michejda a navýšil na 5:2. Stará Bělá již dokázala do konce jen snížit krásnou trefou na konečných 5:3. Baník tak porazil v šestém přípravném utkání tým Staré Bělé výsledkem 5:3.

Branky Baníku: Kociolek Jakub z pok. kopu, Golasowski Lukáš, Konczyna David, Vagner Lukáš, Michejda Vojtěch