Baníkovci v číslech: Dvojice hráčů nechyběla ani minutu

Osmnáct fotbalistů zasáhlo do dvanácti utkání podzimní části 1.A třídy skupiny B. Železným mužem či Supermanem je dvojice Jakub Kociolek a Antonín Chumchal, která odehrála všechny zápasy bez vystřídání!

Z naší statistiky vyplývá několik zajímavostí. Čtyři borci nastoupili do všech zápasů – Jakub Kociolek, Antonín Chumchal, Daniel Žyla a Lukáš Golasowski. Ale pouze dvojice Jakub Kociolek a Antonín Chumchal odehrála ve všech zápasech celou porci devadesáti minut.

Trojice fotbalistů navíc pokořila tisícovku odehraných minut Jakub Kociolek, Antonín Chumchal a Daniel Žyla. Před vlastními fanoušky nechyběla ani jednou sedmice Jakub Kociolek, Antonín Chumchal, Daniel Žyla, Lukáš Golasowski, Petr Kubiena, Marcin Žyla a Jan Hovůrka.

Ve všech utkáních na hřištích soupeřů pak nechyběla ani jednou čtveřice Jakub Kociolek, Antonín Chumchal, Daniel Žyla a Lukáš Golasowski. Podrobnosti o všech dalších hráčích naleznete níže.

Celkem odehraných minut (max. 1080)

1080 – Kociolek Jakub, Chumchal Antonín, 1072 – Žyla Daniel, 966 – Golasowski Lukáš, 925 – Gradek Břetislav, 918 – Kubiena Petr, 781 – Žyla Marcin, 741 – Hovůrka Jan, 738 – Pešek Jiří, 706 – Izaiáš Tomáš, 637 – Kończyna David, 569 – Přeček Ondřej, 556 – Cieslawski Martin, 375 – Šiška Martin, 270 – Dorozlo David, 209 – Šlampiak Dominik, 167 – Křístek Vojtěch, 100 – Vagner Lukáš.

Celkem odehraných zápasů (max. 12)

12 – Kociolek Jakub, Chumchal Antonín, Žyla Daniel, Golasowski Lukáš, 11 – Gradek Břetislav, Kubiena Petr, Žyla Marcin, 10 – Hovůrka Jan, Kończyna David, 9 – Izaiáš Tomáš, Pešek Jiří, 8 – Přeček Ondřej, Šiška Martin, 7 – Cieslawski Martin, 6 – Šlampiak Dominik, Dorozlo David, 3 – Vagner Lukáš, Křístek Vojtěch.

Celkem odehraných zápasů doma (max. 7)

7 – Kociolek Jakub, Chumchal Antonín, Žyla Daniel, Golasowski Lukáš,  Kubiena Petr, Žyla Marcin, Hovůrka Jan, 6 – Gradek Břetislav, Izaiáš Tomáš, Kończyna David, 5 – Pešek Jiří, 4 – Přeček Ondřej, Šiška Martin, Šlampiak Dominik, 3 – Cieslawski Martin, Dorozlo David, 2 – Křístek Vojtěch, Vagner Lukáš.

Celkem odehraných zápasů venku (max. 5)

5 – Kociolek Jakub, Chumchal Antonín, Žyla Daniel, Golasowski Lukáš, 5 – Gradek Břetislav,, 4 – Kubiena Petr, Žyla Marcin, Šiška Martin, Přeček Ondřej, Pešek Jiří, Cieslawski Martin, Kończyna David, Cieslawski Martin, 3 – Hovůrka Jan, Izaiáš Tomáš, Dorozlo David, 2 – Šlampiak Dominik, 1 – Křístek Vojtěch, Vagner Lukáš.