Zasloužené vítězství s těžkým soupeřem, Baník Albrechtice – TJ Dobratice 2:0

A mužstvo mužů Baníku sehrálo v neděli 31. října další utkání v 1.A třídě, když v rámci 2. kola v předposledním podzimním utkání a předposledním domácím podzimním utkání přivítalo těžkého soupeře – TJ Dobratice. Baník šel do tohoto utkání se čtyř zápasovou sérii bez prohry, Dobratice neprohrály dvě utkání v řadě. Do utkání vstoupil aktivněji Baník a za svou aktivitu byl odměněn ve 12. minutě, když se přesnou trefou po autovém vhazování prosadil Marcin Žyla. Baník i po úvodní brance byl stálé aktivnější týmem, a to vyústilo ve 36. minutě, když byl faulován v pokutovém území Antonín Chumchal a správně nařízený pokutový kop proměnil přesnou trefou navrátilec po zranění Lukáš Vagner. Do konce prvního poločasu již žádná branka nepřišla. Baník tak vedl zaslouženě 2:0. Ve druhém poločase se moc obraz hry nezměnil Baník byl aktivnějším týmem a měl další možnosti na navýšení skóre, ale ve druhé půli již žádná branka nepadla, a to ani když neproměnil za Baník pokutový kop Lukáš Golasowski. Hosté se také neprosadili, ale Dobratice moc možností neměly. Baník tak zvítězil výsledkem 2:0 získal další zasloužené tři body do tabulky.

FK Baník Albrechtice – TJ Dobratice 2:0 (2:0)

Branky: 12. Žyla Marcin, 36. Vagner Lukáš z pok. kopu, ŽK: 10. Pařenica Radim, 23. Somr Lukáš, 81. Kohut Alexandr, Rozhodčí: Bartoš Ivan – Hykl Dominik, Kyselý Jiří, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Gradek – Žyla D., Hovůrka, Kociolek Jakub, Přeček – Vagner – Kubiena, Golasowski, Žyla M., Izaiáš (81. Kończyna) – Chumchal. Trenér: Kohút Dušan

TJ Dobratice: Bocek O. – Lisník (36. Březina), Lýsek, Dobiáš D. (83. Dobiáš E.), Skotnica – Kohut, Pařenica, Causidis, Somr – Šimeček, Bařina (75. Moják). Trenér: Korabík Marián