Důležité tři body, SC Smilovice – Baník Albrechtice 2:3

A mužstvo mužů Baníku sehrálo v neděli 24. října další utkání v 1.A třídě, když v 13. kole zajíždělo na hřiště devátého mužstva tabulky – SC Smilovice. A v tomto utkání Baník získal další důležité tři body. Baník v tomto střetnutí prohrával gólem ze 43. minuty po prvním poločase 1:0. Ve druhém poločase však nejdříve vyrovnal v 50. minutě povedenou střelou Tomáš Izaiáš a v 57. minutě otočil skóre utkání ve prospěch Baníku dorážkou do prázdné branky Lukáš Golasowski. Domácí, ale dokázali vyrovnat v 66. minutě brankou Filipa Przyczka. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou utekl domácí obraně Petr Kubiena a v 87. minutě rozhodl o vítězství Baníku výsledkem 2:3. Baník tak získal další tři body do tabulky za vítězství 2:3.

SC Smilovice – FK Baník Albrechtice 2:3 (1:0)

Branky: 43. Michalek Adam, 66. Przyczko Filip – 50. Izaiáš Tomáš, 57. Golasowski Lukáš, 87. Kubiena Petr, ŽK: 33. Dytko Petr – 40. Cieslawski Martin, 86. Chumchal Antonín, Rozhodčí: Pobořil Radek – Podracký Pavel, Šištík Petr, Počet diváků: 100

SC Smilovice: Gaszczyk – Kisza, Kohut, Kocur, Cienciala – Michalek (88. Hrbáček), Dytko (88. Štvrtňa), Borgosz, Klimas (24. Míra) – Przyczko, Vlachovič. Trenér: Štvrtňa Jakub

FK Baník Albrechtice: Gradek – Kończyna (53. Přeček), Hovůrka, Kociolek Jakub, Žyla D. (82. Vagner) – Cieslawski – Kubiena, Golasowski, Žyla M., Izaiáš – Chumchal. Trenér: Kohút Dušan