Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čekají dvě velmi težká utkání na hřištich soupeřů. Nejdříve v sobotu na hřišti béčka Vratimova a poté v úterý dohrávka ve Starém Městě. Starší a mladší žáky čeká souboj na hřišti Frýdlantu nad Ostravicí. Starší přípravka sehraje nejdříve domácí soutěžní utkání doma s Horním Žukovem a poté v sobotu triangl na Hlubině. Mladší přípravku čekají dva soutěžní zápasy doma, nejdříve v ponděli se Slovanem Havířov, poté v úterý dohrávka s týmem Horních Bludovic a v úterý i přípravné utkání s dívkama Třince. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 25. září 15:30 (Vratimov): FC Vratimov „B“ – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Úterý 28. září 16:00 (Staré Město u Frýdku – Místku): První SC Staré Město – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Sobota 25. září 9:00 (Frýdlant nad Ostravicí): 1.BFK Frýdlant nad Ostravicí – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Sobota 25. září 10:45 (Frýdlant nad Ostravicí): 1.BFK Frýdlant nad Ostravicí – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)