Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Starší a mladší žáci odehráli utkání v Bohumíně. Starší přípravka sehrála utkání na hřišti MFK Havířov. Mladší přípravka se doma utkala proti mužstvu MFK Havířov. Více uvnitř článků.

FK Bospor Bohumín – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 3:1 (3:0)

Branky: 19., 24. a 25. Vlk Dominik – 60. Chobot František Daniel, ŽK: 16. Kubala Matyáš, 33. Mirga Roman, Rozhodčí: Šabacký Filip, Počet diváků: 45

Sestava Baníku: Hruška Vít – Skotnica Samuel, Himlar Ondřej, Fülöp Nickolas, Rzyman Adam, Drozdzik Marek, Míček Filip, Cyž Radek, Recman Václav, Valíček Štěpán, Šlampiak Petr, Grabowski Tomáš, Szturc Dominik, Kübl Jan, Pawlas Adrian, Chobot František Daniel. Trenéři: Smiga Radim a Míček Martin

Trenéři: „Páté mistrovské utkání na hřišti v Bohumíně,  kluci nezvládli první poločas a proti fyzický zdatnějšímu soupeři jsme podlehli celkově 1:3. Soupeř nás přehrával v mnoha věcech, ale musíme to rychle hodit za hlavu, protože už za týden nás čeká další těžký soupeř z Těrlicka.“

.

FK Bospor Bohumín – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 2:3 (2:1)

Branky: 10. Kuder Dominik, 23. Blaschko Roman – 26. (z pok. kopu) a 57. Preisner Adam, 36. Culinka Jakub, Rozhodčí: Šabacký Filip, Počet diváků: 65

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Mattausch Vojtěch, Mrózek Jakub, Brachaczek Tomáš, Melecký Václav, Řuchovský Petr, Preisner Adam, Šplíchal Patrik, Jelen Adam, Roudenský Samuel, Dávid Tibor, Mrajca Adam, Pawlas Tobiáš, Sedlářová Adéla, Culinka Jakub. Trenéři: Šplíchal Pavel, Krečmer Antonín a Roudenský Roman

Trenéři: „Naši mladší žáci po výborném výkonu otočili zápas v Bohumíně, když prohrávali 2:0 už během prvního poločasu. Otočení výsledku začal proměněnou penaltou Adam Preisner v poslední minutě prvního poločasu a po řadě šancí se nám podařilo ve druhém poločase přidat další 2 góly a výsledek po zásluze otočit v náš prospěch. Svým svěřencům moc gratulujeme a děkujeme za předvedenou hru.“

.

MFK Havířov-žlutí – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) 21:3 (10:1)

Branky: 4., 33., 38. a 50. Kielar Kryštof, 6., 35., 37. a 39. Černý Kryštof, 11., 30. a 44. Kohut Vojtěch, 2. a 32. Nanár Jan, 10. a 16. Knapík Mikuláš, 19. a 54. Dluhoš Daniel, 3. Delong Michal, 17. Mlýnský Lukáš, 55. Klašai Nikolas, 58. Vlastní – 24. A 46. Valošek Oliver, 53. Olszar Ondřej, Rozhodčí: Jurek Jakub, Počet diváků: 30

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Culinka Ondřej, Feber Štěpán, Kania David, Nalewajka Marek, Nalewajka Vojtěch, Olszar Ondřej, Šebestík Benjamin, Valošek Oliver, Sladký Marek, Kotas Jakub. Trenéři: Culinka Miroslav, Valošek Adam a Vlček Jaroslav

Trenéři: „Se zdatnějším soupeřem jsme zaostávali ve všem. Co nás nejvíc trápí, je převzetí míče a zrychlení s ním. Bohužel u všech. Individuálně jsme se taktéž nedovedli prosadit. Je třeba zabrat. Hráč zápasu byl Ben Šebestík, shodli se trenéři. Děkujeme rodičům za podporu dětí i přesto, že to vždy nejde.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) – MFK Havířov-modří 19:21 (9:10)

Branky: 1., 7., 9., 14., 39., 53., 58., 59. a 60. Wojtyna Vojtěch, 9., 37., 53. a 58. Preisner Adrian, 54. a 54. Valošek Eliáš, 2. Križan Felix, 2. Kübl Jakub, 18. Melecký Matyáš, 19. Liolias Teodor – 1., 1., 17., 18., 33., 50., 51., 55., 57. a 59. Pavlíček Filip, 3., 3., 4., 41., 42., 57. a 57. Císař Sebastian, 11., 11. a 48. Sznapka Patrik, 25. Drexlerová Laura, Rozhodčí: Chmiel Marek, Počet diváků: 50

Sestava Baníku:  Križan Felix – Kübl Jakub, Liolias Teodor, Madej Matouš, Melecký Matyáš, Mojžíšek Radim, Preisner Adrian, Valošek Eliáš, Wojtyna Vojtěch. Trenéři: Valošek Dan a Hermann Martin