Divoká přestřelka přinesla zasloužené tři body, Baník Albrechtice – Jistebník 7:4

Zápas 7. kola v sobotu v Albrechticích byl pro Baník proti Jistebníku. Utkání začalo pro Baník ne moc dobře, jelikož již ve 3. minutě z pokutového kopu šli hosté do vedení. Baník dokázal se prosadit až, ve 34. minutě, kdy se prosadil Antonín Chumchal také z pokutového kopu. Skóre zápasu tak bylo po prvním poločase vyrovnané, 1:1. Do druhého poločasu se ale s brankami doslova roztrhl pytel. Nejprve v 50. minutě poslal Baník do vedení Tomáš Izaiáš. Hned nato navýšil vedení Baníku Antonín Chumchal opět z pokutového kopu. Hosté však v rozmezí šesti minut dokázali skóre utkání otočit ve svůj prospěch. Ale vedení hosté neudrželi, jelikož v 75. minutě střídající Dominik Šlampiak vyrovnal a za dvě minuty vrátil vedení Baníku svým premiérovým gólem v dresu Baníku v mistrovském utkání Lukáš Golasowski. V závěru utkání ještě Baník dokázal svému soupeři vstřelit dvě branky, o šestou trefu se postaral Jiří Pešek a v 82. minutě ještě skóre vylepšil svým třetím gólem v utkání Antonín Chumchal, který uzavřel divoké skóre utkání. Baník tak doma zaslouženě vyhrál tuto přestřelku výsledkem 7:4 a před středečním pohárovým zápasem se si připsal druhou výhru v sezóně.

FK Baník Albrechtice – TJ ISMM Jistebník 7:4 (1:1)

Podrobnosti připravujeme…

Branky: 34. (z pok. kopu), 51. (z pok. kopu) a 82. Chumchal Antonín, 50. Izaiáš Tomáš, 75. Šlampiak Dominik, 77. Golasowski Lukáš, 81. Pešek Jiří – 54. a 55. Taraba Adam, 3. (z pok. kopu) Coufal David, 59. Vavroš Martin, ŽK: 89. Přeček Ondřej – 33. Štandl Patrik, 51. Coufal David, 52. Malý Lukáš, 57. Taraba Adam, Rozhodčí: Ritter Jakub – Kubáček Vojtěch, Leško Ondřej, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Křístek (65. Gradek) – Koňczyna (83. Šiška), Kociolek Jakub, Hovůrka (65. Šlampiak), Izaiáš – Žyla D., Pešek, Žyla M. (69. Přeček), Kubiena – Chumchal, Golasowski. Trenér: Kohút Dušan

TJ ISMM Jistebník: Malý – Raška (78. Zima), Coufal, Bednář (45. Vedlich), Štandl P. – Šimko, Vavroš, Moučka P. (70. Rašek), Taraba (78. Moučka M.) – Šimák, Wojcik. Trenér: Moučka Petr