Ve velkém derby nerozhodně, SK Stonava – Baník Albrechtice 2:2

Svěřenci Dušana Kohúta se v sobotu 28. srpna představili poprvé na hřišti soupeře v nové sezóně, kdy Baník zavítal na půdu do sousední obce Stonava, kde Baník čekal souboj ve velkém derby s místní SK Stonava.  A v tomto velkém derby ve Stonavě na velmi nerovném terénu byli Baníkovci po většinu utkání lepším týmem a měli více i vyložených šancí. Domácí však díky dvěma brankám z pokutových kopu z 13. a 47. minuty vedli 2:0. Baníkovce to však nepoložilo a dvěma brankami, nejdříve v 55. minutě přišlo snížení a v 92. minutě díky krásné trefě Petra Kubieny přišlo vyrovnání na konečných 2:2. Ze Stonavy tak přivezl Baník domů cenný jeden bod.

SK Stonava – FK Baník Albrechtice 2:2 (1:0)

Branky: 13. Žebrok Jan z pok. kopu, 47. Bednář Zbyněk z pok. kopu – 55. vlastní Fizek Anton, 92. Kubiena Petr, ŽK: 43. Koďousek Miroslav, 89. Sittek Jakub – 12. Hovůrka Jan, 92. Kubiena Petr, Rozhodčí: Pasterčák Jozef – Bednář Marcel, Revaj Jakub, Počet diváků: 200

SK Stonava: Stach – Mančař, Fizek, Kloda, Žebrok – Němec (86. Gatnar), Koďousek, Graňák, Siekiera (62. Sittek) – Bednář, Folwarczny. Trenér: Beneš Richard

FK Baník Albrechtice: Gradek – Šiška (78. Kończyna), Hovůrka, Přeček (61. Dorozlo), Izaiáš – Žyla D., Kociolek Jakub, Pešek, Kubiena – Chumchal, Šlampiak (61. Golasowski). Trenér: Kohút Dušan