Slovan Ostrava obdržel osmičku, Baník Albrechtice – Slovan Ostrava 8:0

V sobotu 7. srpna sehrálo A mužstvo Baníku čtvrté přípravné utkání před novou sezónou, kdy se v rámci letní přípravy představilo na domácím hřišti proti účastníkovi 1.A třídy skupiny A – TJ Slovan Ostrava. Baník si připsal vysokou a zaslouženou výhru výsledkem 8:0, když poločasový stav byl bezbrankový. Za Baník se tomto přípravném utkání prosadil třikrát Jakub Kociolek, dvakrát Antonín Chumchal a jednou trojice Tomáš Izaiáš, Lukáš Golasowski a Martin Šiška.

FK Baník Albrechtice – TJ Slovan Ostrava 8:0 (0:0)

V tomto utkání naši fotbalisté zaslouženě vyhráli vysokým výsledkem 8:0, když poločasový stav byl bezbrankový. Baník však již v prvním poločase zahodil několik vyložených šancí, které ještě neprojevil gólově. Ve druhém poločase hned ze začátku již své šance proměnil. Hned ze začátku druhého poločasu vstřelil dva rychlé góly a poté přidal do konce utkání dalších šest gólů, a to zahodil několik vyložených šancí.

Branky: Kociolek Jakub 3, Chumchal Antonín 2, Izaiáš Tomáš, Golasowski Lukáš, Šiška Martin